O nás

Když chcete dělat věci, které dávají smysl, s láskou, s citem pro detail, s úsměvem, originálně, zkrátka jinak a máte tu odvahu za tím jít.

Myšlenka, že i díky nám je vaše akce nezapomenutelná, nás naplňuje. Chceme vám dopřát nový pohled na již zavedené standardy a dokázat, že nic není nemožné. Jsme energický, ryze ženský tým a věříme tomu co děláme. S nápadem, s duší a vždy naplno. Přesvědčíme o tom i vás!

Objevte s námi 6. smysl vašich akcí!

 Andrea

THE SENSES, místo, kde se snoubí styl, myšlenka, odhodlání a příjemná atmosféra. Místo, do kterého jsem vložila kus sebe sama, svoje srdce a díky tvrdé práci si tak dokázala splnit svůj velký sen. A nyní spolu s mým týmem jsme připraveni plnit i ty Vaše sny.

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness meeting, cocktail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

V životě ráda dělám věci, které mi dávají smysl. Proto THE SENSES, místo, kde se jakákoliv akce promění v nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly. Bude mi potěšením být vaší pravou rukou a pomoci vám s organizací jakéhokoli eventu.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.

Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Linda

 Moje práce je zároveň mým koníčkem a spokojenost mých klientů a úsměv na tváři je pro mne to nejcennější a nejvetší ocenění. Pravidelně se účastním odborných kurzů a školení, abych se stejně jako věda posouvala i já sama dále, a mohla Vám předat absolutní novinky z oblasti kosmetiky.  V červnu roku 2015 jsem získala ocenění DERMALOGICA EXPERT.

Těším se na Vás, Linda.