O nás

Když chcete dělat věci, které dávají smysl, s láskou, s citem pro detail, s úsměvem, originálně, zkrátka jinak a máte tu odvahu za tím jít.

Myšlenka, že i díky nám je vaše akce nezapomenutelná, nás naplňuje. Chceme vám dopřát nový pohled na již zavedené standardy a dokázat, že nic není nemožné. Jsme energický, ryze ženský tým a věříme tomu co děláme. S nápadem, s duší a vždy naplno. Přesvědčíme o tom i vás!

Objevte s námi 6. smysl vašich akcí!

 Andrea

THE SENSES, místo, kde se snoubí styl, myšlenka, odhodlání a příjemná atmosféra. Místo, do kterého jsem vložila kus sebe sama, svoje srdce a díky tvrdé práci si tak dokázala splnit svůj velký sen. A nyní spolu s mým týmem jsme připraveni plnit i ty Vaše sny.

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness meeting, cocktail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.

Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Krásná, sexy, mladá, cílevědomá, inspirativní to všechno jsou přídavná jména, která se dokonale hodí k naší stylistce Veronice. Už se těšíme na její práci, workshopy, proměny některé z Vás a osobní stylingy. Kde se s ní mužete potkat a kdy? Poznejte naší Veru blíže ...

zobrazit celý profil
 
 
Katka

 Katka

Cvičitelka, výživová poradkyně a přednášející Kateřina, vás provede spletitým labyrintem zdravé výživy a pohybu. Ač vystudovala jiný obor, stal se pro ní zdravý životní styl nejen vášní, ale i pracovní náplní. Nechte se od ní přesvědčit, že žít zdravě a mít spokojené tělo i mysl není tak těžké jak by se na první pohled mohlo zdát.

zobrazit celý profil
 
Marcela

 Marcela

Už od dětství byla pro mě příroda opravdu důležitá. Vždycky jsem vnímala něco, o čem když jsem chtěla mluvit s ostatními, cítila jsem se být jiná. Musím děkovat ze ten den, kdy jsem si tento fakt uvědomila, odjela za město do lesa a vzpomněla si, kdo opravdu jsem. Mám svůj život, za který jsem vděčná. Jsem člověk jako každý jiný, jen si možná víc než někteří uvědomuji, že duha není jen na obloze, ale i ve mně. Utíkám do přírody, jak jen můžu a miluji naše tiché rozhovory. Zahazuji často boty a běhám bosa, i když se mnozí otočí.. mám se ráda přesně taková, jaká jsem.

zobrazit celý profil
 
Linda

 Linda

 Moje práce je zároveň mým koníčkem a spokojenost mých klientů a úsměv na tváři je pro mne to nejcennější a nejvetší ocenění. Pravidelně se účastním odborných kurzů a školení, abych se stejně jako věda posouvala i já sama dále, a mohla Vám předat absolutní novinky z oblasti kosmetiky.  V červnu roku 2015 jsem získala ocenění DERMALOGICA EXPERT.

Těším se na Vás, Linda.

 

 Abi