Blíží se Vánoce... Uuuž?

Napsal(a) Napsáno 16. listopad 2015 Kategorie Lifestyle

Blíží se Vánoce! Pomoc! Panika… Co dělat dřív? Vyrazit na nákupy, péct mraky kalorického a nezdravého cukroví, uklízet a zdobit byt nebo už pro jistotu začít hubnout, aby byla nějaká ta minusová kila do rezervy, než vypuknou „sladké a tučné“ Vánoce?! Svátky klidu a míru? Možná pro naše babičky a prababičky, které končily v práci po obědě, dárky vybíraly z pěti možností a děti sáňkující pod oknem jim dopřály dostatek času i prostoru pro úklid a pečení…

A jak to zvládáte Vy? Také se plížíte z práce kolem čtvrté s výčitkou, že jste opět něco nestihly? Cestou pro děti z tramvaje pošilháváte po výkladních skříních a dáváte dohromady seznam, co všechno ještě chybí ? Následuje tříhodinový trojboj: školní úkoly-večeře-uspávání… A místo zaslouženého odpočinku s knihou a dvojkou bílého, Vás čeká ještě půlnoční pečení cukroví, případně úklid bytu? Jsme na tom podobně!


Jenom s tím rozdílem, že já si vloni řekla „dost!". Nechci strávit jedno z nejhezčích období roku s jazykem na vestě, tabulkou čokolády v pohotovosti a ve stresu, že pořád ještě něco nemám! Stane se něco zásadního, když nevyleštím byt do poslední stříbrné lžičky? Myslím, že ne. Nevděčné děti a muž si stejně ničeho nevšimnou. Mnohokrát bývá naše snaha mít všechno perfektní korunována pouze několika kilogramy navíc právě ze zmiňovaných čokolád na obalení nervů a rychlého přísunu chybějící energie.

Takže jak „přežít předvánoční a vánoční stres“ bez následků? Hodit tak trochu nohy nahoru a flegmatický úsměv na tvář. A pokud i přesto přistanou na vašem unaveném a vystresovaném těle nějaké ty špíčky navíc, nezoufejte! Chystáme semináře a další akce, které Vám nenásilně a s rychlostí blesku pomohou vrátit vše do původní a možná ještě lepší podoby!

Těším se na Vás.

Vaše Katka 

Kateřina

Kateřina studovala vysokou školu marketingu a managementu při VŠCRHL v Praze, ale osud ji nakonec krátce po mateřské dovolené zavál do oboru zdravého životniho stylu.

Nyní je náplní její práce poradenství a konzultace v oblasti "chytrého" (=zdravého a efektivního) pohybu, cvičení, fitness + výživa a tvoření jídelníčků v průběhu celého života od dětí přes těhulky až po seniory.

Dále motivuje a učí své klienty vytrvat v myšlence zdravějšiho a kvalitnějšiho života, zabývá se odstraňováním problémů bolavých zad a kloubů, v případě potřeby "ordinuje" domácí a kancelářské cvičeni na míru.

Od loňského roku také nově pořádá semináře o zdravé výživě a pohybu na základních a středních školách. Má sedmiletou dceru Barborku.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...