Těšíte se na Vánoce?

Napsal(a) Napsáno 25. listopad 2015 Kategorie Lifestyle

Já rozhodně ano! I když... Druhý obrázek, který vidím hned po stromečku obsypaném dárky jsou tuny "nezdravého" jídla a kila navíc... Znáte to také? Tu malou šmouhu na kráse vánočních svátků někde vzadu v části mozku, kde se už od začátku prosince krčí svědomí?!

A co s tím? Trápit se s pohankovými rohlíčky bez cukru, když v rodině nikomu nechutnají a Vy jich sníte ze zoufalství a vzteku celý plech? Nebo si odříkat tradiční rodinné recepty oblíbené už od dětství s vidinou nedopnutých lednových kalhot?

Myslím, že tudy cesta nevede! Co si letos užít svátky se vším co k nim patří?! Kde to jde, ubrat trochu oleje a cukru. Ale jenom tak, abychom nevyvolali rodinnou vzpouru a vše chutnalo tak jak má...a hlavně, aby to chutnalo i nám!

Užijte si Vánoce bez výčitek svědomí a v novém roce přijďte na mé semináře dozvědět se co v průběhu roku vylepšit a změnit, aby ty výčitky byly příští rok o hodně menší!

Katka

Kateřina

Kateřina studovala vysokou školu marketingu a managementu při VŠCRHL v Praze, ale osud ji nakonec krátce po mateřské dovolené zavál do oboru zdravého životniho stylu.

Nyní je náplní její práce poradenství a konzultace v oblasti "chytrého" (=zdravého a efektivního) pohybu, cvičení, fitness + výživa a tvoření jídelníčků v průběhu celého života od dětí přes těhulky až po seniory.

Dále motivuje a učí své klienty vytrvat v myšlence zdravějšiho a kvalitnějšiho života, zabývá se odstraňováním problémů bolavých zad a kloubů, v případě potřeby "ordinuje" domácí a kancelářské cvičeni na míru.

Od loňského roku také nově pořádá semináře o zdravé výživě a pohybu na základních a středních školách. Má sedmiletou dceru Barborku.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...