Co znamená být výživovou poradkyní?

Napsal(a) Napsáno 25. listopad 2015 Kategorie Lifestyle

Pro mnohé je to jistota toho, že ta "osoba" ví co jíst. Nakupuje a vaří (denně!) v souladu se zdravím, krásou a štíhlou linií.

Já jsem výživová poradkyně a mohu Vás ujistit, že denně opravdu nevařím, i přesto že se snažím! A vím hodně o tom, co je dobré pro naše těla a mysl...

Na druhou stranu jsem přesvědčená o tom, že z velké části znáte tyto informace i Vy!
Jde jen o to, utřídit si je, dát jim priority a vymyslet strategii k tomu, aby se tzv."zdravá strava a způsob života" staly také Vaším životem a způsobem myšlení.

Svého času jsem mívala o 15kg více. Mělo to různé důvody a nevhodný jídelníček spolu s vnímáním jídla jako takového byly jednou z věcí, co jsem se rozhodla změnit.

Ani dnes nejsem "stoprocentní". Sem tam uklouznu na čokoládě nebo si dopřeju nějaké tradiční a ne úplně zdravé jídlo.
Ale co je vlastně v dnešním světě zdravé jídlo a co pouhý marketingový tah a klamání spotřebitelů?

Tyto informace a mnoho dalších již brzy na mých seminářích!

Dopřejte si vánoční klasiku s čistým svědomím a v novém roce se na Vás budu těšit!

KATKA

Kateřina

Kateřina studovala vysokou školu marketingu a managementu při VŠCRHL v Praze, ale osud ji nakonec krátce po mateřské dovolené zavál do oboru zdravého životniho stylu.

Nyní je náplní její práce poradenství a konzultace v oblasti "chytrého" (=zdravého a efektivního) pohybu, cvičení, fitness + výživa a tvoření jídelníčků v průběhu celého života od dětí přes těhulky až po seniory.

Dále motivuje a učí své klienty vytrvat v myšlence zdravějšiho a kvalitnějšiho života, zabývá se odstraňováním problémů bolavých zad a kloubů, v případě potřeby "ordinuje" domácí a kancelářské cvičeni na míru.

Od loňského roku také nově pořádá semináře o zdravé výživě a pohybu na základních a středních školách. Má sedmiletou dceru Barborku.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...