Co Vy a boyfriends džíny?

Napsal(a) Napsáno 26. listopad 2015 Kategorie Fashion and design

Ano, víme, že je prosinec, ale boyfriend džíny jsou vlastně taková "povinnost". A ne proto, že je zrovna teď náhodou nosí všichni, ale proto, že "roztrhané" volné džíny už jsou in tak dlouho, že se z nich stala tak trochu klasika. Takže jestli jste u nás v magazínu jako nováčci, máme tu pro Vás pár pravidel. Když se jich budete držet, povýšíte tenhle potrhaný kousek denimu mezi stylovou a zároveň nadčasovou záležitost.

Pravidlo č. 1

Boyfriendy jsou samy o sobě dost "santusácké". Takže vždycky mějte na paměti, že musíte VYVAŽOVAT. Boyfriendy jsou hodně pánská záležitost, na vyvážení musíte přidat něco naopak typicky ženského.

Pravidlo č. 2

Nejjednodušší kombinace boyfriendů je s obyčejným bílým tričkem/košilí a na vyvážení boty na podpatku.

Pravidlo č. 3

Když si k boyfriendům vezmete placaté boty, přidejte ženský prvek jinam – oblečte si k nim vypasované sáčko, saténový top na úzkých ramínkách s krajkovou ozdobou nebo elegantní kabelku.

Pravidlo č. 4

Čím starší (Vy), tím méně děr (na nohavicích).

Podívejte se do galerie a uvidíte samy, že tyto tipy skvěle fungují.

Zdroj: pinterest

Galerie Obrázků

Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...