Nalakované nehty závislost

Napsal(a) Napsáno 5. prosinec 2015 Kategorie Beauty
Zašly jste si někdy jen tak z plezíru na manikúru či gel lak, kde Vám dokonale upravily Vaše nehty a ještě jste odcházely s trendy lakem, který neměl jedinou chybu? Tak tomu já říkám závislost. A proč mluvím jen o manikúře a gel laku, nebojte není to tím, že právě tyto dvě služby nabízíme, ale proto, že v dnešním světě všeho umělého, je skvělé mít zdravé a krásné nehty a hlavně přírodní.

Ať už se rozhodnete si na Vaše nehty dát jakoukoliv barvu, nebojte se reakcí! Vaše nehty nikdy nemusí ladit s oblečením, berte je jako módní doplněk.

Inspirujte se u nás a již brzy můžete osobně vyzkoušet a nebo darovat voucher, kterým někoho ze svým blízkých touto službou potěšíte :)

PS: Víte, která barva se nám nyní přibližně po dvou letech vrátila a je nejvíce trendy. Bílá!  Tak mějte nejen bílé a klidné Vánoce, ale i dokonalou WHITE MANICURE.
Radka

Návštěva každého z Vás, je pro mne jako nová výzva! Přijďte načerpat energii THE SENSES, ochutnat výbornou kávu, posedět u krbu, pronajmout si nás, relaxovat v beauty spa, či se vzdělávat a být naší součástí. Zodpovím veškeré Vaše dotazy, budu se snažit splnit každé Vaše přání a těšit se, jak společně budeme vnímat všemi smysly to, co u nás zažijete.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...