Vánoční cukroví jinak

Napsal(a) Napsáno 15. prosinec 2015 Kategorie Beauty

Každá z nás je v tomto období součástí předvánočního shonu. Proto mám pro Vás několik tipů jak mít vynikající a zdravé vánoční cukroví a POZOR DÁMY - BEZ PEČENÍ. Ušetřete čas v kuchyni pro sebe, svou rodinu a užijte si tyto chvíle jinak, lépe...

Pokud chcete ochutnat tradiční vánoční bio cukroví, vyrobené ručně a výhradně ze špaldové mouky a bio másla, zkuste BIO PEKÁRNU ZEMANKA - www.biopekarnazemanka.cz

Další možností, která sice nevolá bio kvalitou, ale zaujme fitness nadšence je FITNESS CUKROVÍ, které je složením jiné, ale chutná a voní stejně jako jsme u tradičního vánočního cukroví zvyklí.
Tak MLSEJTE BEZ HŘÍCHU - hlásají na - www.fitnesscake.cz

fitness-cake

A do třetice, je dvojice mladých lidí, kteří stojí za projektem VEVERAW, kde pokud jste milovníci raw stravy a nebo se chystáte letošní Vánoce pojmout jinak, zkuste ochutnat jejich RAW DOBROTY, na které se i my v úterý těšíme - hlavně na vánoční cukroví, které je tvořeno bez lepku, bez laktózy a bez cukru. Podívejte se s námi www.facebook.com/VeveRaw.

Apropo přijďte  k nám ochutnat, ale brzy! :-)

Radka

Návštěva každého z Vás, je pro mne jako nová výzva! Přijďte načerpat energii THE SENSES, ochutnat výbornou kávu, posedět u krbu, pronajmout si nás, relaxovat v beauty spa, či se vzdělávat a být naší součástí. Zodpovím veškeré Vaše dotazy, budu se snažit splnit každé Vaše přání a těšit se, jak společně budeme vnímat všemi smysly to, co u nás zažijete.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...