O projektu The Senses

 
 

THE SENSES (Mandala Spa) bylo vytvořeno s vášní a smyslem pro krásu a jedinečnost. Nechtěly jsme nabídnout jen prostor, ale nové, neotřelé místo, kde vaše události dostanou zcela nový rozměr. V centru Prahy jen pár metrů od Vltavy se nachází reprezentativní prostor, kde si můžete rezervovat účast na námi organizované události, nebo ji sami uspořádat podle svých představ!

To, co děláme, děláme s láskou.

Můžete si nás pronajmout na eventy, workshopy, tiskové konference, networking, business breakfast, soukromé párty, módní přehlídky, firemní akce, Pop-up store, dětské tématické party, narozeninovou party, můžete se u nás scházet s přáteli, vzdělávat se, relaxovat u krbu či se jen zastavit na šálek výborné kávy či ajurvédského čaje.

 THE SENSES vzniklo jako místo setkávání a prostor pro sdílení profesních zkušeností a inspirativních nápadů. Chtěli jsme oslovit všechny moderní a sofistikované ženy, které mají zájem se rozvíjet, najít si místo, kde najdou vše co potřebují a to bude jejich základna, něco, co bude jen pro ně a budou moci za pomoci našich služeb a inspirativních workshopů měnit své touhy. Součástí conceptu je Beauty zona, která vám nabízí relaxační a kosmetickou péči.

Máme prostor, máme styl, máme nápady!

Co více říci, než přijďte nás navštívit, nebo sledujte náš web, čtěte náš magazín, staňte se fanoušky našeho FB a Instagramu a my se pro Vás staneme oázou, která potěší Vaše smysly.

Jsme jeden tým, který je tady pro Vás a Vaše přání jsou pro nás výzvou.

Team The Senses

thumb-Michaela

Máte jakékoliv dotazy? Chcete se objednat do Beauty spa?
Michaela: 777 066 702, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

thumb-Andrea

Máte zájem o pronájem prostor, chcete uspořádat akci či firemní workshop?
Andrea: 608 971 850, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..