Mini fashion bar

Vyřešíme Vám nedostatek oblečení během dne! 

uvodni

Neotřelý koncept a něco, co tu na sto procent ještě nebylo. Ani vzdáleně. Mini Fashion Bar pracuje na stejném principu jako klasický minibar, ale je plný oblečení!

  • Překvapila Vás nečekaná party?
  • Pozval Vás partner na večeři a vy právě odcházíte z hodiny jógy nebo práce?
  • Máte chuť na drink a kamarádka Vás právě vyzvedla z práce, ale v kostýmku, ve kterém trávíte celý den v práci vážně jít nechcete?
  • Jak to vyřešíte?

THE SENSES přišlo s bezkonkurenčně geniálním nápadem, jenž vytrhne trn z paty nejedné ženě, která je neustále na roztrhání.
Představujeme Mini Fashion Bar. A pojmu rozumíte naprosto správně. Princip fungování se totiž shoduje s tím minibarem, který na hotelových pokojích využíváte docela běžně.

mini-fashion-bar-1
mini-fashion-bar-2
mini-fashion-bar-3
mini-fashion-bar-4

Jak Mini Fashion Bar vůbec funguje?

Náš Mini Fashion Bar obsahuje převážně šaty a kousky, které by se vám mohly hodit právě na večerní příležitosti, na rande, na party a podobné nečekané akce, včetně bot.

Ve fashion baru najdete kousky z autorské kolekce, která je vyjímečná tím, že stejné šaty či podobné na nikom jiném nenajdete, ale i mix značek DKNY, DOLCE GABANNA, PINKO, MAX MARA, ZARA, HM  a jiné.

Velikosti šatů nabízíme v rozmezí 36 - 44. Velikost bot pak 36 - 41.

fashion-bar-boty

Ceník pujčovného MINI FASHION BAR:
Půjčovné šatů dle katalogu či domluvy 1 0002 000 Kč
Půjčovné doplňků boty, šperky, kabelka 500 Kč
Osobní konzultace stylistky plus půjčovné outfitu či šatů 
60 minut péče o Vaše já, včetně půjčovného outfitu. Se stylistkou proberete možnosti a vyberete společně dokonalý outfit na Vaši událost včetně doplňků a osobní konzultace. Vhodné pro klientky, které chtějí nejen půjčit outfit, ale zároveň probrat typ postavy, definovat společně osobní styl a dostat konkrétní doporučení typů oblečení, které se hodí jak pro Vaši postavu, tak pro Váš životní styl.
3 900 Kč
Cena zahrnuje 60 minut osobní konzultace se stylistkou, oblečení, boty, šperky, kabelku.
DOPLŇKOVÁ PÉČE:
Samoopalovací nástřik VITA LIBERATA 690 Kč
Vizáž VLASY A MAKE-UP 5001 000 Kč

Co je ale naprosto unikátní? Členky THE SENSES mají Mini Fashion Bar zcela ZDARMA!


thumb-Andrea

Chcete více informací, rezervaci nebo máte dotaz?

Kontaktujte Andreu na telefonu 608 971 850, nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..