Relaxace v Mandale

Kategorie Meditace a relax

Co se na workshopu naučíte?

MEDITACE, která vždy neodmyslitelně patřila ke zklidnění mysli i duše. Nevnímejte ji však jako součást praktikování náboženství, je to převážně péče o Vaše nehmatatelné já, o duši tak, aby zářila a souzněla s Vaším tělem. Říkáte si, že meditovat neumíte, není to pravda. Co pod slovem meditace rozumíte Vy? Pro nás jsou to různé praktiky prohlubování, soustředění s cílem zklidnění mysli i těla. Dosáhnout absolutního zklidnění mysli, dosáhnout absolutního vhledu, odpoutat se od sebe samotné...

Každý z Vás má možnost si zvolit druh meditace, ať už dle povahy, nátury či momentálního psychického rozpoložení. Nezačínejte s meditací, pokud jste emočně rozladění, rozzlobení nebo v nějakém jiném extrémním psychickém vypětí. To správné zklidnění navozené meditací by se bohužel nedostavilo. Prodýchejte se, soustavné a soustředěné hluboké nádechy a výdechy Vás uklidní, někdy pomůže i sklenka studené vody a až poté můžete začít meditaci praktikovat.

Pokud si dopřejete zhruba tři hodiny času a přijdete to zkusit pod vedením, zbouráte domněnku, že neumíte utišit své myšlenky. Zakusíte jaké to je opět dovolit mluvit naše tiché Já, které v hlučném životě už dlouho neslyšíte.

Náplň workshopu

Na začátku se zklidníme krátkou vedenou meditací, abychom za sebou nechali starosti z předešlých hodin, naladili se na barvy v nás a potom už jen necháme v tichosti klouzat ruku po papíru. Nebudeme přemýšlet ani nad barvou ani nad tvarem. Všemu dáme volnost a budeme si užívat právě ten pocit absolutní svobody a kouzlo okamžiku, které přichází s dílem, které vzniká. V mandale, se potkává mužská i ženská energie. Barva je ženská, tvar je mužská a díky volnosti, kterou všemu necháme, nastává harmonie, kterou hledáme. Naším jediným úkolem je, být tady a teď. V klidu a víře, že po skončení tohoto krásného procesu, přijde opravdu radost z toho pocitu, být zase vědomě sám se sebou.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Tento workshop je vhodný pro toho, kdo je vyčerpaný denním životem. Kdo si myslí, že na nic nemá čas. Kdo si myslí, že je potřeba udělat nějakou změnu.

Cíl workshopu

Hlavním cílem je připomenout si, že chvíle ticha, kdy jsme jen sami se sebou, je nám příjemná a velmi důležitá pro naši duševní očistu. Přijít na to, že utišit svoji mysl, není až tak těžké, když najdeme správný způsob. Malování mandaly je pro začátečníka ideální prostředek, protože nechceme po myšlenkách, aby zmizely, jen se zatím soustředíme na činnost, která je uklidňující. Mysl bude zaměstnaná, ale aktivitou, která jí velmi lichotí. Vy pocítíte, že je Vám moc dobře díky klidu, který zažijete. Potom už je na Vás, jestli zůstanete u pastelek a malování, nebo objevíte něco svého, protože každý jsme jedinečný.

Těšíme se na každou Vaší mandalu, Vaše zklidnění a vnímání sebe a všeho kolem VŠEMI SMYSLY.... to je náš CÍL!!!

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 890,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1300,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotogalerie

Přednášející

marcela-magdalena-masopustova
 

Marcela Magdalena Masopustová

Už od dětství byla pro mě příroda opravdu důležitá. Vždycky jsem vnímala něco, o čem když jsem chtěla mluvit s ostatními, cítila jsem se být jiná. Musím děkovat ze ten den, kdy jsem si tento fakt uvědomila, odjela za město do lesa a vzpomněla si, kdo opravdu jsem. Mám svůj život, za který jsem vděčná. Jsem člověk jako každý jiný, jen si možná víc než někteří uvědomuji, že duha není jen na obloze, ale i ve mně. Utíkám do přírody, jak jen můžu a miluji naše tiché rozhovory. Zahazuji často boty a běhám bosa, i když se mnozí otočí.. mám se ráda přesně taková, jaká jsem.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...