Léčivá síla vlastního doteku

Kategorie Meditace a relax

Co se na workshopu naučíte?

AUTOMASÁŽ, která patří k nejstarším a nejlepším způsobům péče o tělo, a to nejen o to fyzické, ale i duševní. Již naši předci ji hojně využívali, aby se zbavili svalového napětí a stresu. Cílem masáže doma není nahradit ruce odborníka a přestat si dopřávat jeho péče, ale je to způsob, jak se naučit lépe sami sebe vnímat. Čím více se budete svého těla dotýkat, tím více si budete uvědomovat, co si právě žádá. Navíc, Vy znáte své tělo nejlépe, víte a cítíte, kde Vás co bolí a kde máte při masírování přitlačit a kde jen lehce promačkat. Naučíme se pomoci si velmi rychle od náhlé bolesti, ale i od duševní tíhy. Od pocitů z přepracování, stresu, nebo následku nemoci. Naučit se pečovat o sebe i doma a preventivně, udržet si pocit z uvolnění a pohody je pro nás velmi důležité. Součástí semináře bude nejen technika automasáže, ale i pár jednoduchých cviků a dýchacích technik na zklidnění mysli.

Naučme se přijímat se takové, jaké opravdu jsme. Mám se ráda a vnímám své tělo, které si zaslouží moji pozornost.

Náplň workshopu

Jste ve svém těle nespokojené. Nelíbíte se sama sobě. Neumíte se pochválit.

Naše tělo není jen to fyzické. A pokud se ve svém fyzickém těle necítíte dobře, strádáte na všech úrovních. Náplní tohoto čtyřhodinového workshopu je, naučit se starat nejen o své fyzické tělo, ale i duševní pohodu. Naučit se přijmout takové jaké jsme i se svými nedokonalostmi.

  • Základní techniky automasáže
  • Doporučení kdy masírovat a za jakým účelem
  • Jak pečovat nejen o své fyzické tělo, dýchací technika pro uvolnění mysli
  • Mapa těla a podpoření jednotlivých orgánů v jednotlivých měsících
  • Praktická část

Pro koho je workshop?

Pokud si častěji říkáte vypadám hrozně, nežli se na sebe usmějete do zrcadla a jste spokojená sama se sebou, udělejte si na sebe čas a přijďte se naučit jak se mít opět ráda.

Cíl workshopu

Naučit se mít ráda je hlavním cílem tohoto domácího rituálu. Přijímat se taková jaká opravdu jsem. Když toto umíme, jsme plni té jediné a pravé lásky a teprve potom jsme schopni upřímně ji předávat dál. Jinými slovy splnit svůj životní úkol, být šťastná

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 1750,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 3200,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 4 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

marcela-magdalena-masopustova
 

Marcela Magdalena Masopustová

Už od dětství byla pro mě příroda opravdu důležitá. Vždycky jsem vnímala něco, o čem když jsem chtěla mluvit s ostatními, cítila jsem se být jiná. Musím děkovat ze ten den, kdy jsem si tento fakt uvědomila, odjela za město do lesa a vzpomněla si, kdo opravdu jsem. Mám svůj život, za který jsem vděčná. Jsem člověk jako každý jiný, jen si možná víc než někteří uvědomuji, že duha není jen na obloze, ale i ve mně. Utíkám do přírody, jak jen můžu a miluji naše tiché rozhovory. Zahazuji často boty a běhám bosa, i když se mnozí otočí.. mám se ráda přesně taková, jaká jsem.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: