Outfit TOP STAR

Napsal(a) Napsáno 15. únor 2016 Kategorie Fashion and design

O tom jak probíhala pracovní neděle v THE SENSES už víte. Ale musím vám prozradit, že ráno bylo malinko hektické. Vzhledem k tomu, že jsem zaspala, absolutně nebyl čas vymýšlet jakýkoli super outfit, ve kterém bych to byla já a navíc se cítila skvěle před kamerou.

Naštěstí je tu náš MINI FASHION BAR, ve kterém jsem se oblékla téměř od hlavy až k patě :-)

Vzhledem ke krásnému opálení (díky nástřiku Vita Liberata - BEAUTY SPA BY THE SENSES – vřele doporučuji ;)) jsem zvolila dlouhou minimalistickou vestu, bodýčko s velkým výstřihem a celý outfit rozzářila výraznou rtěnkou a botami. Zbožňuji tyto rafinované detaily, které v celku působí velmi šik!

Přeji vám všem krásný a inspirativní den!

Vaše Veru

Galerie Obrázků

Veronika

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenagery vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...