Rozmazluju se..Vy ne? Chyba!

Napsal(a) Napsáno 17. únor 2016 Kategorie Lifestyle
Už se zase rozmazluju. A to doslova od hlavy až po paty. Ale vysvětlím! Celý den byl skvělý. Na samém pracovním konci dne zadám do navigace oblíbené místo "domů", vidím čas dojezdu za 2hodiny 20minut a říkám si hurá! V tom padne před auto taková mlha, že jsem přijela totálně vykoukaná a v té mlze jako když zůstal celý hezký den. Uznejte, že s tím si nepůjdu lehnout.Každý rozumný člověk ví, že spát se má jít s tělem čistým a hlavou klidnou, ne zamlženou. Takže pokud Vám chybí ješte tečka, dejte si masáž ať můžete říct, že to byl skvělý den do poslední tečky.

Pokud nevíte jak na to udržet si klid, nebo obnovit radost zvu Vás na seminář Léčivá síla vlastního doteku. Nejbližší termín tohoto semináře je 26.2. v 17hodin. Moc se na Vás těším.

Marcela Magdaléna Masopustová
Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...