Léčivá síla vlastního doteku

Napsal(a) Napsáno 18. únor 2016 Kategorie Lifestyle

Není to často, ale i to se mi stane, že se vidím a řeknu si ups, dnes jsi se moc nevyvedla:) No jo, i takové dny jsou. Ale ta poznámka vyšumí jako pára nad hrncem, protože jen co se rozpohybuju cítím se fajn a to je důležité. Cítit se fajn. Neřešit, že dnes jsem se nestihla vyspat do krásy. V podstatě jsem to pořád já.

Když byla Sára malinká zeptala se jednou "maminko proč tady máš ty čárky?" odpověděla jsem, že to jsou vrásky a dělají se mi, když se usmívám.

Dnes když i já vidím v zrcadle své vrásky a dovolím si povzdechnout, protože i takové dny jsou, jsem ráda, že Sára je nablízku a jen tak mimochodem utrousí. Maminko, to je proto, že se usmíváš:)

Hned si uvědomím, že žiju. Každá vráska v mé tváři je a bude vždycky jako věta v mém deníku. Bude důkazem že žiju, že se ráda usmívám a když ne, tak mám jistě důvod pokrčit čelo. Ale i to k životu patří. Sem tam už zahlédnu i šedivý vlas, ale ten zřejmě připomíná strach, když děti byly v nemocnici a byly tam samy.

Že mám roztomilý faldik na bocích? Netušíte jak miluju čokoládu.

Že někdy vypadám vyčerpaně? Ano, jsou i dny těžké. Všechno co mám ve tváři, je můj krásný život. A mám sebe i život ráda i se svými vráskami.

A co vy? Máte se ráda taková jaká jste? Umíte žít svůj život s láskou k sobě?

Pokud nevíte jak na to, udržet si klid, nebo obnovit radost, zvu Vás na seminář Léčivá síla vlastního doteku.

Nejbližší termín tohoto semináře je 26.2. v 17hodin. Moc se na Vás těším.

Marcela Magdaléna Masopustová

Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...