Relaxace v Mandale

Napsal(a) Napsáno 24. únor 2016 Kategorie Lifestyle

Chcete najít hvězdný klid? Čtěte u nás, jak meditují české celebrity a naučte se též MEDITACÍM S MANDALOU.

Pojďme se na chvíli zastavit, a otevřít téma, kterému již někteří z Vás propadli, jiní teprve čerpají informace a odvahu to vyzkoušet. "TO" nazývané MEDITACÍ, což pro nás neznamená nic víc, než umět ovládat vlastní mysl. Každá činnost, kterou chceme umět perfektně, vyžaduje patřičný trénink a abychom byli vůdci své mysli a né služebníky, přicházím pro Vás s tipem na workshop RELAXACE V MANDALE.

Proč i známá tvář, fashion a beauty editorka Monika Koblížková https://www.instagram.com/p/BBNyZVlINwA/?taken-by=monikakoblizkova nebo Lucie Janatová šefredaktorka Harper's Bazaru tomu podlehly https://www.instagram.com/p/BAFH747Ek8p/?taken-by=lujanotova ?

I ony chtěly zřejmě docílit vnitřního klidu a být blíže ke splnění svých snů a radostněji si užívat života. Dnešní svět je hektický, plný stresu, lidé neumí odpočívat, věnovat se sami sobě, prostě se na chvíli zastavit, ukáznit své myšlenky a v našem případě - vrátit se do dětských let, namísto omalovánek si nakreslit svou mandalu a pastelkami jí vymalovat k vlastní duševní očistě.

Ptáte se, co od toho očekávat, co Vám tento typ meditace navodí?

Zklidnění těla i mysli, odstranění bloků, harmonizace čaker, udržení pozitivní energie i svého těla v radosti a bonusem je překrásná malba, Vaše dílo, kde si kus sami sebe odnesete domů a krása této malby (mandaly) je zase otištěna v nás.

Těšíme se na Vás, již 1.3.2016 v 18.00 na naší první MEDITACI S MANDALOU v THE SENSES, kterou Vás bude provázet Marcela Masopustová.

Radka

Návštěva každého z Vás, je pro mne jako nová výzva! Přijďte načerpat energii THE SENSES, ochutnat výbornou kávu, posedět u krbu, pronajmout si nás, relaxovat v beauty spa, či se vzdělávat a být naší součástí. Zodpovím veškeré Vaše dotazy, budu se snažit splnit každé Vaše přání a těšit se, jak společně budeme vnímat všemi smysly to, co u nás zažijete.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...