Zavinovací šaty

Napsal(a) Napsáno 6. březen 2016 Kategorie Fashion and design

O zázračných zavinovacích šatech jste toho možná slyšely už mnoho. Ale víte, že opakování je matka moudrosti.

A pro ty z vás, které jim ještě nepřišly na chuť, si je po přečtení tohoto příspěvku mohou dojít vyzkoušet do našeho MINI FASHION BARU.

Zavinovací šaty patří mezi 3 TOP kousky, které lichotí každé postavě a vděčíme za ně módní návrhářce Diane von Fürstenberg. Jsou vždy zárukou ženskosti, elegance, ale také pohodlí.


Proč je miluje celý svět i my?

1) zavinovací střih vytvoří tolik lichotící výstřih do V, který opticky prodlouží vaši šíji a celkově horní trup těla

2) vytvoří a opticky zúží pas

3) můžete je nosit na xxx způsobů (s podpatky, s kozačky, s koženou bundou či kardiganem, do práce, ale i na večírek) a důležitým faktem je i to, že nepodléhají trendům

+ Co se týká spodní části, lze zvolit střih sukně přesně určený pro vaši postavu. Například jste-li typ hrušky či chlapecká postava, zvolte áčkovou sukni z pevnějšího materiálu. Jablíčkům bude slušet splývavý a jemný materiál.

„Zavinovačky“, jak je nazýváme, jsou nyní v kurzu, proto je můžete najít téměř všude. Ale kdyby přeci jen ne, u nás v MNI FASHION BARU jich máme dostatek!

PS: Pokud vás zaujaly naše tipy a chtěly byste se dozvědět více, šaty si přímo vyzkoušet, neváhejte se přihlásit na můj další fashion workshop s názvem PROBLEMATICKÉ POSTAVY, který proběhne již tento čtvrtek 10. 3.

Krásný večer a start do nového týdne!

Těším se ve čtvrtek!

PS:  Jak se Vám líbí má kombinace zavinovaček - krátká a dlouhá verze? Více fotek a samotný post již brzy!

Vaše Veru.

Galerie Obrázků

Veronika

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenagery vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...