Fashion Week outfit by Veru

Napsal(a) Napsáno 12. březen 2016 Kategorie Fashion and design

Příští týden budeme mít všechny v THE SENSES opravdu napilno! Budeme stylovat, až se z nás bude kouřit a to doslova!

Náš MINI FASHION BAR, o kterém jsme vám psaly zde a také zde praská ve švech. Proč? Připravujeme naše klientky a celebrity na Fashion Week, který odstartuje už tuto středu 16. 3. opening party v Cafe-Cafe.

Koho budeme stylovat a jaké outfity nakonec celebrity oblečou, se dozvíte již brzy. Nechte se překvapit :-).

Při této příležitosti jsme se rozhodly vám ukázat malou ochutnávku outfitů, které budou již brzy na webu k pronajmutí. S naší Abi jsme se pustily do focení a zde je první výsledek.

Kdo mě zná, ví, že ode mne nudu čekat nemůže. Tentokrát jsem vybrala elegantní až sofistikovaný outfit s červenými prvky. Miluji jednoduchost opřenou o kombinaci materiálů a stylů. Pánský prvek v podobě kalhot skvěle doplňují sexy lodičky se sponou.

Jak se vám outfit líbí a v čem byste vyrazily vy na Fashion Week? Budeme rády za vaše komentáře i fotky!

Mějte se krásně!

Veru

Galerie Obrázků

Veronika

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenagery vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...