OHLÉDNUTÍ ZA MBPFW

Napsal(a) Napsáno 23. březen 2016 Kategorie Fashion and design

Dnešním dnem končí #MBPFW. Během týdne jste mohli navštívít přehlídky na pražském Strahově. Program byl velmi nabitý a i u nás v THE SENSES jsme se skoro nezastavily. Styling námi vybraných žen (Je a náš MINI FASHION BAR jste dozajista zaregistrovali v článku Mercedes Benz Prague Fashion Week.) a přejezdy na fashion akce byly náročné, ale to k takové módní akci prostě patří. 

Nás nejvíce zaujala kolekce PODZIM / ZIMA od ZUZANY KUBÍČKOVÉ, kolekce LA FORMELA či přehlídka od PIETRO FILIPI BY DESIGNERS, která byla naprosto skvělá. 

Za naší stylistku Abi vedla přehlídka kolekce ODIVI. Díky jejím modelům se zima zdála přijatelnější. :) A v neposlední řadě JAKUB POLANKA, který se řadí mezi naší českou návrhářkou špičku, opět nezklamal.

Ty nejlepší outfity si můžete prohlédnout v naší galerii.

Team The Senses

Galerie Obrázků

Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...