Pop-up store

Toužíte po neotřelém způsobu prodeje, který bude vaše zákazníky bavit? Pronajměte si celý concept THE SENSES a zrealizujte svůj Pop-up store.

Dominantou prostoru je sál s pylonem, v jehož srdci je umístěn oboustranný krb na biolíh. Designový sál vyniká nejen světlíky v podlaze, ale i obloukovými špaletovými okny, tak i litinovými designovými topnými tělesy, kvalitními materiály, jakými jsou dřevo, sklo, kov, beton. Všechen nábytek je variabilní a mobilní. Toto vše utváří jedinečnou atmosféru těchto prostor. Při vstupu Vás učaruje designové světlo od Ingo Maurera - Spider a nad recepcí hra světel Spokes od Foscariny.

Co nabízíme?

  • Reprezentativní, plně vybavený prostor.
  • Recepce s kávovarem Nespresso.
  • Prostor má vstup z ulice.
  • Prodejní asistentka v ceně pronájmu.

Pokud jste malý živnostník a potřebujete Pop-up store jen pro malé drobnosti, můžete si pronajmout designový regál s policemi přímo u vstupu, hned vedle Coffee baru. Regály jsou vhodné pro menší produkty jako svíčky, vůně, šperky, brýle, dekorace, kosmetiku, produkty zdravé výživy a jiné pochutiny.

Doporučujeme vám si prohlédnout naše Reference nebo nahlédnout do interiéru.

Ceník pronájmu 

POP UP STORE / kovový regál u vstupu 1 měsíc POP UP STORE kompletní prostor 1 měsíc
4 900 Kč 119 000 Kč
Ceny za pronájem jsou uvedeny bez 21% DPH. Pro trvalé spolupráce či členy jsou ceny našich prostor zvýhodněné.
Přečtěte si také obchodní podmínky.
thumb-Andrea

Máte zájem o pronájem Pop up store?
Zavolejte nám 608 971 850, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://www.thesenses.cz/208-pop-up-store#sigProGalleria782bb1aaf6