Workshop RAW FOOD + raut

Napsal(a) Napsáno 11. červenec 2016 Kategorie Lifestyle

RAWMANIA aneb Jak si zjednodušit syrovou stravu

Patříte mezi ty, co propadli RAW, neboli tzv. syrové stravě? Anebo je to pro Vás zatím něco nového, o čem jste určitě už mnohokrát četli, ale zatím jste neměli možnost podívat se tomu pod pokličku a láká Vás dozvědět se víc?

Možná, že Vás stejně jako nás do teď odrazovala myšlenka, že raw "vaření" musí být přeci složité a časově náročné a zařadit ho tak do Vašeho každodenního života zkrátka nelze a právě proto jste se do toho nikdy sami nepustili?

No máme pro Vás dobrou zprávu, protože právě nastal čas to změnit.

Už 24.7.2016 se u nás v The Senses můžete těšit na workshop RAWMANIA - Jak si zjednodušit syrovou stravu. Během příjemného odpoledne se budete moci na vlastní oči a uši (a nebojte i chuťové buňky) přesvědčit, že příprava raw receptů nemusí být vůbec tak složitá. Naučíte se, jak si za vařenými recepty ihned představit jejich syrovou variantu a především, s jakými základními surovinami vždy vykouzlíte chutné jídlo, které si zamilujete.

Dozvíte se, na co je potřeba se v začátcích přechodu na syrovou stravu připravit a jak si tento životní styl udržet. A není povolanější osoby, která by Vás právě s tímto "trendem" mohla seznámit lépe, než zakladatelka RAWMANIE Barbora Karchová, pro kterou se raw strava stala jejím životním stylem. Podělí se s Vámi o svoje zkušenosti a předá mnoho cenných rad, co se týče samotných receptů, surovin a přístrojů, bez kterých se neobejdete. Všechno si budete moci sami vyzkoušet a samozřejmě také ochutnat lahůdky, které pro Barča připraví.

Nás osobně to velmi zajímá a tak už se nemůžeme dočkat. Přijďte s námi strávit nedělní odpoledne a podívat se RAW stravě tzv. na zoubek.

Až do 17.7. můžete navíc využít zvýhodněnou cenu a protože počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se již dnes prostřednictvím rezervačního formuláře zde: https://rawmania.cz/kurzy-a-udalosti/stravovani/8-rawmania-workshop-jak-si-zjednodusit-syrovou-stravu-raut

Těšíme se na Vás v THE SENSES v neděli 24.7.2016 od 14:00 na prvním workshopu RAWMANIA.

Galerie Obrázků

Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...