Chyba
 • The form #7 does not exist or it is not published.

Fotografický workshop

Napsal(a) Napsáno 14. srpen 2016 Kategorie Lifestyle

Fotografický workshop aneb jak lépe fotit na sociální sítě.

Přijďte se podívat na náš fotografický workshop, po jehož skončení budete hravě konkurovat profesionálním blogerkám a followeři vezmou váš instagramový účet útokem!

Celý workshop povede Dominika Pokludová, autorka blogu www.dblog.cz spadajícího pod agenturu Elite Bloggers a její instagramový účet sleduje přes 71 000 lidí. Delikátních home made pochoutky, které se na kurzu naučíte fotit, připraví maminka Dominiky, úspěšná food blogerka Petra Davidová www.kitchenandthecity.cz, která se v soutěži Food Bloger roku 2015 umístila na prvním místě v kategorii Styling.


Kromě toho, jak fotit food kompozice a jak pořídit dokonalou flatlay fotku, vám Dominika s Petrou ukáží spoustu tajných tipů z instagramového a blogerského světa.

CO VÁS ČEKÁ?

V průběhu celého kurzu se dozvíte, jak fotit jídlo. S lektorkou DOMINIKOU POKLUDOVOU se podíváte komplexně na fotografování jídla jako na zvláštní odvětví fotografie a dozvíte se plno tipů z oblasti foodstylingu. Naučíte se správně nastavit svůj fotoaparát a seznámíte se s triky, díky nimž vaše fotografie jídla budou dokonalé.

Náplň workshopu?

 • vysvětlení možností, čeho můžete dosáhnout s vašimi fotoaparáty
 • technika a příslušenství pro fotografování jídla
 • základní zásady pro fotografování jídla a pro foodstyling
 • úvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografií
 • fotografování jídel s důrazem na jejich estetiku
 • práce s externím bleskem a odraznými deskami
 • rady a tipy pro foodstyling - praktické cvičení ve skupinách
 • zapůjčení fotoaparátů OLYMPUS
 • absolventi kurzu se na víc mohou těšit na speciální dárek!

Pro koho je kurz určen?

 • pro všechny zájemce o fotografování jídla - nadšence i foodblogery
 • pro ženy i muže

Kdo je DOMINIKA POKLUDOVÁ?

Sympatická česká blogerka celým jménem Dominika Pokludová píše a fotí o módě, fitness, jídle a beauty. Tedy vlastně o všem. A od všeho trochu najdete na jejím úžasném instagramu @dominika.po a facebooku, či blogu www.dblog.cz  plus milion nádherných skvělých fotek food stylingu najdete na @kitchenandthecity.

Kapacita workshopu:

Maximum 10 účasníků.

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 1250,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 2400,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

18.9. 2016 neděle od 14.00 do 17.00.

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://www.thesenses.cz/215-food-styling#sigProGalleriac10b5f4915
Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...