INDIVIDUÁLNÍ konzultace

Kategorie Workshopy zdraví

Individuální konzultace VÝŽIVA a POHYB

s KATEŘINOU KAFKOVOU neboli DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Proč individuální konzultace?

Mnohdy je výhodnější se s někým poradit, zkonzultovat svoje potíže a plány s odborníkem, než hledat informace všude možně a zkoušet metodu pokus-omyl. A v tento den jsem vám k dispozici pro otevřenou individuální konzultaci. Objednávat se můžete 7.9.2016 v čase od 14.00 - 20.00.

Jídelníček

S důvěrou se na mě můžete obrátit s dotazy ohledně vhodného jídelníčku pro hubnutí, udržování hmotnosti či „jen“ pro aktivní životní styl.

Pohybová aktivita

Pomůžu vám s výběrem vhodné pohybové aktivity jak pro hubnutí, tak pro zlepšování fyzické kondice. Naučím Vás pár cviků.

Motivace

Protože každá změna začíná v hlavě, nenechám vás na holičkách, když vás zrazuje pevná vůle. Nabízím vám ověřené motivační techniky.

Cena:

Cena pro jednu osobu 600,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1000,- Kč
Platí se bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka konzultace

Délka KONZULTACE je 60 MINUT. 

Kde a kdy

Konzultace probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kdo jsem? 

Něco málo o mě si můžete přečíst v mé vizitce či na mém FB

katerina-kafkova
 

Kateřina Kafková

Kateřina studovala vysokou školu marketingu a managementu při VŠCRHL v Praze, ale osud ji nakonec krátce po mateřské dovolené zavál do oboru zdravého životniho stylu.

Nyní je náplní její práce poradenství a konzultace v oblasti "chytrého" (=zdravého a efektivního) pohybu, cvičení, fitness + výživa a tvoření jídelníčků v průběhu celého života od dětí přes těhulky až po seniory.

Dále motivuje a učí své klienty vytrvat v myšlence zdravějšiho a kvalitnějšiho života, zabývá se odstraňováním problémů bolavých zad a kloubů, v případě potřeby "ordinuje" domácí a kancelářské cvičeni na míru.

Od loňského roku také nově pořádá semináře o zdravé výživě a pohybu na základních a středních školách. Má sedmiletou dceru Barborku.

zobrazit celý profil


Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Těším se na Vás.

Katka

 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...