VÁNOCE 2016 podle FOOD bloggerů

Napsal(a) Napsáno 14. listopad 2016 Kategorie Lifestyle

Advent je za dveřmi a Vánoce se tak blíží mílovými kroky. Pomalu vytáhneme vánoční ozdoby a rozsvítíme první svíčku na adventním věnci. Zahajujeme přípravy na pečení cukroví a přemýšlíme, zda bude i letos náš štědrovečerní stůl zdobit kapr a bramborový salát.

Než se ale do vánočních příprav ponoříte naplno, přijďte první prosincovou neděli nasát vánoční atmosféru u hořícího krbu, inspirovat se a samozřejmě pak hlavně ochutnat vynikající (nejen) vánoční dobroty od známých FOOD blogerek.

To vše vám nabídne Vánoční brunch s FOOD blogerkami v THE SENSES.

Těší se na vás:

Dále se můžete těšit na ochutnávku raw dobrot Secret of Raw , skvělých tolik oblíbených donutů Donuter Donuts, MoMo Veg Café, Gentle Jam Slovakia, Max Sport, advanced nutrition a České ghíčko.

Přijďte zažít vánoční vaření a pečení jinak a najít to pravé pro váš vánoční stůl! Zdravě, krásně a hlavně chutně!

Můžete se těšit na vánoční výzdobu, welcome drink, posezení u hořícího krbu a netradiční kulinářský zážitek! A na své si u nás přijdou určitě i děti.

Objevte s námi 6.smysl Vánoc...

KDY: NEDĚLE 4.12.2016
ČAS: 14:00 - 18:00
KDE: THE SENSES, V Lesíčku 7, Praha 5
VSTUPNÉ: 100 Kč, Děti do 6let zdarma
Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...