Nová vůně Guerlain

Napsal(a) Napsáno 7. březen 2017 Kategorie Lifestyle
 

Březen je měsícem uvádění nových produktů pro nádcházející jarní a letní sezónu. Kosmetické a módní značky přicházejí s inovovanými a neokoukanými produkty a kolekcemi.

Dnes bychom se rády zaměřily především na ty beauty, konkrétně na vůně. Přeci jen, čich je jedním ze základních smyslů a skrze vůni vnímáme věci podvědomě, aniž bychom je viděly či si na ně sáhly. Dost často nám zůstanou v paměti uložené na několik let anebo celý život. Když potom někde ucítíte stejnou vůni, okamžitě se vám vybaví vzpomínky s touto vůní spojené, ať už se jedná o vzpomínky na místo či osobu, kterou jste potkali.
 

Také to s parfémy máte tak, že si oblíbíte jeden, který vás určitým způsobem vystihuje a k tomu se pak neustále vracíte a k němu pak občas vyzkoušíte nějaký nový, který vás zaujme svým složením, flakonem či osobností, která ho reprezentuje?

My to tak máme a tak jsme právě objevily nejnovější parfém Mon Guerlain. Vůně je dokonalou kombinací levandule, jasmínu, vanilky a santalového dřeva a sama značka ji popisuje jako vůni, která vzdává postu současné ženskosti, evokuje sílu, svobodu a smyslnost.

A my nemůžeme jinak, než souhlasit. Protože přesně takovou ji vnímáme. Tváří nové vůně je navíc Angelina Jolie, která je nepochybně symbolem moderní a odvážné ženy.
 

Parfém jsme měly možnost vyzkoušet přímo na jeho představení v našich prostorech a krásných eventů, jako jsou tyto, se asi nikdy nenabažíme.

Rozhodně stojí za vyzkoušení.
Krásný den!

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...