EXFOLIACE? JARNÍ MUST DO!

Napsal(a) Napsáno 9. březen 2017 Kategorie Lifestyle
 

Pomalu začínáme odkládat kabáty a jednotlivé vrstvy oblečení a více odhalovat tělo. Přeci jen, jaro už je tady a léto na sebe nenechá dlouho čekat. To ale také znamená, že odhalíme pokožku, která je po silných mrazech a delším období bez sluníčka suchá, citlivá, dehydratovaná a taková mdlá. Pokud to není váš případ, pak patříte k těm šťastnějším. Nicméně ani mi ostatní nemusíme zoufat, pokud pokožce dopřejeme správnou péči a výživu, velmi rychle se zotaví.

Důležité je pokožku v první řadě zbavit odumřelých buněk a umožnit jí dýchat a zahájit tak co nejdříve buněčnou regeneraci. Způsobů a produktů pro exfoliaci je dnes na trhu mnoho a myslím, že jsme jich každá většinu vyzkoušela.

Mě se osvědčilo na první “čištění” zajít k profesionálům a poté následně proces podporovat domácí péčí. A z té profesionální části si nemůžeme vynachválit ošetření Thermal Body Care od Dermalogica. Dermalogica je vůbec super značka v produktech pro péči o pleť, ale o tom se blíže rozepíšeme v samostatném článku.

Ale zpět k přípravě naší pokožky na jaro a léto! Thermal Body ošetření, o kterém mluvím, má totiž kromě velmi účinného exfoliačního a výživného účinku také účinek relaxační, protože je spojeno s uvolňující masáží celého těla. Paní terapeutce na lehátku vždy téměř usnu, jak je to příjemné. A když si potom na tělo sahnete, efekt je cítit okamžitě.

Když si jednou za čas dopřejete takovou kompletní péči, skvěle tím svou pokožku připravíte na teplotní změny i vystavení slunečním paprskům. Stačí potom jednou týdně doplnit o celotělový peeling, který si můžete připravit i doma a uvidíte, jak bude vaše pokožka zářit.

Pro dokonalý efekt sametové pokožky je navíc ideální aplikovat samoopalovací nástřik, který vám okamžitě vykouzlí efekt přirozeně opálené pokožky, navíc bez dlouhého a zdraví škodlivého pobytu na slunci. Více o samoopalovacím nástřiku, jeho výhodách a aplikaci se dočtete v dalším článku.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...