FLOWER WALL

Napsal(a) Napsáno 17. březen 2017 Kategorie Lifestyle

 

Pokud chcete svůj event katapultovat do hvězdných výšin sociálních sítí a zařadit se mezi světově známé módní či kosmetické značky, které svými okázalými eventy fascinují celý svět, pak je květinová stěna přesně to pravé. Pokud totiž zakomponujete tento prvek právě na vaši akci, věřte, že to nenechá jediný fotografický hledáček v klidu.

Pro samotné provedení květinového aranžmá rozhodně platí, že nápadům a fantazii se meze nekladou. A ani by neměly. Můžete zvolit živé květiny, umělé, papírové, látkové, malé, velké, zakomponovat logo firmy či jen vydekorovat v barvách společnosti.

Ačkoliv od nás častěji uslyšíte, že je při přípravě akce potřeba myslet především na detaily, protože ty dotvářejí celkový dojem, v případě tzv. flower wall to výjimečně neplatí.

Jedná se totiž o tak výrazný prvek, že vše ostatní může být lehce potlačeno. Alespoň pokud se to bude nacházet v blízkosti této kouzelné květinové výzdoby.

Pokud už se tedy pro tento prvek rozhodnete, pak mu věnujte tu největší pozornost. Přestože to znamená zpravidla také největší investici z vašeho budgetu, jelikož práce dekoratérů trvá v tomto případě několik hodin, ne-li dní, vyplatí se to, uvidíte.

Inspirujte se v naší galerii a nechte si od nás připravit návrh přesně pro váš event.

Pics: Pinterest

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://www.thesenses.cz/259-flower-wall#sigProGalleriaa864482371
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...