99 LUFTBALLONS

Napsal(a) Napsáno 21. březen 2017 Kategorie Lifestyle

 

Skvělým doplňkem vašich akcí mohou být balonky. Balonky s logem jsou vizuálně lákavou reklamou, potištěné balonky zase mohou být vaší osobní pozvánkou, originální dekorací či dárkem pro vaše hosty.

Je pravda, že se balónků stále mnoho lidí bojí, protože si asi všichni pamatujeme doby, kdy byly balónky velmi oblíbené a hojně se využívaly při akcích všeho druhu. Ovšem nabídka nebyla tak široká a lidé dostatečně kreativní, takže to většinou sklouzlo k nehezky a neesteticky působícím shlukům pestrobarevných balonků, které byly přivázané všude, kde se dalo.

Upřímně, i my jsme byly k balonkům jednu dobu trochu skeptické. Ale naštěstí se podařilo toto balonkové klišé v současné době překonat a trh tak nabízí nepřeberné možnosti, jak balonkovou výzdobu pojmout elegantně a s nápadem. Balonky je možné zvolit v barvách vašeho eventu či vaší firmy a podpořit tak povědomí o vaší značce.

Fotky v záplavě balonků jsou navíc velice efektní a zaručí vám tak sdílení na sociálních sítích návštěvníků vaší akce.

Inspirace na balonkové dekorace níže v galerii, možností je ale nepočítaně.

Pics: Pinterest

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://www.thesenses.cz/262-99-luftballons#sigProGalleriaa5211aa6c2
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...