BALONKOVÁ PÍSMENA A ČÍSLICE

Napsal(a) Napsáno 24. březen 2017 Kategorie Lifestyle

 

Pokud hledáte prostředek pro vyjádření konkrétního sdělení v rámci vaší akce, rozhodně zkuste popřemýšlet o balonkových písmenech a číslicích. Ty jsou totiž originální a vtipnou formou, ať už se jedná o jméno či věk při narozeninových oslavách a výročích, název firmy či produktu, kterému je event věnován či návodné označení cateringu nebo výstavní plochy.

Sehnat se dají v několika barvách a velikostech, např. na www.mojeparty.cz nebo na www.typoland.cz a nafouknuté heliem vykouzlí stylový ústřední prvek vaší akce.

Pokud pořádáte akci pro vaši společnost, můžete je použít pro sestavení názvu firmy, který pak poslouží jako marketingový nástroj, při narozeninových oslavách zase jako ideální prvek k vyjádření účelu oslavy, ať už to bude jméno oslavence, věk či citoslovce vyjadřující vaši aktuální náladu. Kreativitě se meze nekladou a vaši hosté jistě ocení váš smysl pro humor.

Několik tipů naleznete v naší galerii.

Pics: Pinterest, Google

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...