REHEARSAL DINNER

Napsal(a) Napsáno 28. březen 2017 Kategorie Lifestyle

 

S přibývajícími slunečnými dny a stoupajícími teplotami nám stále více dochází, že se blíží hlavní svatební sezóna.

Ti z vás, kteří letos plánují svůj velký den, jistě už přípravy, i kdyby jen v představách, zahájili.

Ať už jste více konzervativní či chystáte něco nekonvenčního, potrpíte si na české tradice nebo naopak dáváte přednost exotice, jednou americkou tradicí bychom se mohli nechat inspirovat všichni. A tou je tzv. Rehearsal Dinner neboli v českém překladu zkušební večeře. Standardně následuje po zkoušce v kostele a koná se vždy večer před svatbou.

Této večeře se zpravidla účastní ženich s nevěstou a hosté, kteří jsou následně zvaní na svatební hostinu a party.

Smyslem zkušební večeře je, aby se příbuzní a přátelé ženicha a nevěsty setkali, seznámili a společně pobavili. Tím se odbourají prvotní pocity nejistoty a studu z neznámého prostředí a lidí a samotná svatební party je poté mnohem uvolněnější. Snoubenci této přležitosti také dost často využívají k tomu, aby poděkovali všem, kteří jim pomáhali s plánováním a přípravami svatby.

Proto se asi nejčastěji setkáme s přípitky a proslovy hostů a také předáváním drobných osobních dárků od ženicha a nevěsty, kteří tam vyjádří svým nejbližším právě svůj dík.

Při zkušební večeři se můžete držet celkového konceptu a stylu svatby nebo tento večer pojmout naprosto odlišně a naopak vsadit na originalitu a moment překvapení. Ať už zvolíte jednu či druhou možnost, začněte od místa, kde byste tuto večeři chtěli uspořádat. Možností je mnoho, od restaurace přes park, až po soukromý prostor, který vás může zaujmout svým designem, polohou či příjemným prostředím a který budete mít exkluzivně jen pro sebe. Vždy při výběru vycházejte z vašich přání a pocitů, je to přeci je váš (před)svatební den.

Inspiraci a nápady na rehearsal dinner naleznete v naší galerii.

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...