PIRÁTI Z KARIBIKU

Napsal(a) Napsáno 4. duben 2017 Kategorie Lifestyle

 

Neznáme větší radost, než připravovat akce pro naše nejmenší. U dětských party je totiž neskutečně široké pole pro fantazii a kreativitě se v tomto případě meze skutečně nekladou.

Děti vidí svět jinak, barevněji, veseleji, hravěji a vše prožívají na 150 %. Mají schopnost, o kterou během dospívání postupně přicházíme a jako dospělí si pocity, když jsme dostali svůj první dort, vláček či panenku, už vybavíme jen stěží. Ale když pořádně zapátráme ve vzpomínkách, určitě se nám to, byť vzdáleně, vybaví.
Když navíc můžete právě tuto radost přinášet tím, co děláte, je to ten nejlepší pocit.

Proto tak rády připravujeme dětské tématické oslavy. Jako první jsme zvolily party ve stylu Pirátů z Karibiku. Film s Johnny Deppem už bychom možná mohly nazvat legendárním, i když bude asi více známý nám dospělým. Nicméně tento film vznikl podle předlohy stejnojmenné show, která se hraje v Disneylandu a americkému dětskému publiku je tak velmi známá. U nás sice většina dětí tuto americkou show nejspíš neviděla, ale na piráty jsme si hráli asi všichni. A to nemáme moře! Takže nám plavby na velkých galérách nebyly jako dětem moc blízké. Možná právě proto nás to vždy lákalo a hry s touto tématikou nás tolik bavily.

Vzrušení z hledání ukrytého pokladu a hrozícího nebezpečí, že padnete do zajetí jednonohým pirátům s páskou přes oko. Anebo vás snad více lákalo vyzkoušet si právě roli piráta? Ať tak či tak, souboje o poklady a život na moři děti fascinuje a asi jen tak neomrzí.

Téma oslavy pro vaše ratolesti samozřejmě vybíráte dle jejich zájmů a preferencí, ale s pirátskou oslavou máte velkou šanci, že se trefíte vždy.

Jako u každé dětské oslavy je důležité vymyslet dětem program, který je zaujme a bude je bavit. Toto mají většinou na starosti dětské animátorky či animátoři, což bývají mladí lidé, kteří mají s dětmi již určité zkušenosti, např. si přivydělávájí hlídáním dětí, dělají instruktory na dětských táborech apod. Podle počtu dětí na oslavě se zvolí také vhodný počet animátorek/animátorů.

U pirátské oslavy se nabízí hledání pokladu, házení kroužků na pirátské háky, skákání po jedné noze po překážkové dráze na čas, chození po prkně, šermířský souboj a pokud oslavu pořádáte venku, můžete zahrnout třeba dělovou bitvu s balonky napuštěnými vodou. Doma tuto aktivitu doporučujeme vynechat. :-)

Na občerstvení se potom hodí čokoládové zlaté penízky, které výborně poslouží jako poklad, limonáda obarvená na modro jako mořská voda, želé v barvách moře a mořských řas, hot dogy, které budou vypadat jako pirátské loďky a samořejmě nesmí chybět dort s kostrou se zkříženými hnáty. O tom není pochyb.

Pokud nejste příliš manuálně zruční a bojíte se, že byste takové věci nezvládli sami vymyslet, natož připravit, nebojte, nejste sami. To ale neznamená, že se musíte vzdát myšlenky pirátské narozeninové oslavy. Od toho jsme tady my a naše dekoratérky a animátorky, abychom vše připravily a vy jste si tak mohli jen užít nadšení v očích vašeho dítka, až mu uspořádáte nezpomenutelnou party pro něj a jeho kamarády.

Malou inspiraci najdete níže v galerii. 

Pics: Pinterest

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...