VAŠE SVATEBNÍ OÁZA

Napsal(a) Napsáno 7. duben 2017 Kategorie Lifestyle

Pokud právě plánujete svůj velký den D, víte sami, kolik je s tím spojeno plánování a obíhání a kolik času to zabere. Jistě vás tedy už několikrát napadlo, jak skvělé by bylo, pokud by se vše podařilo nejlépe v jeden den a vy jste tak měli více času se na svatbu těšit a nestresovat se, jestli vše stihnete. Přes týden jste v práci a dovolenou si chcete vybrat na příjemnější okamžiky, jako třeba na líbánky, že? Navíc, sladit se se svědkyní a ostatními družičkami, maminkami, kamarádkami či svatebními koordinatorkami je většinou pěkný oříšek.

A co kdybyste objevila takovou svou soukromou oázu, kde by se vám tyto vaše sny splnily? Představte si, že se takhle sejdete jednu sobotu se svými nejbližšími přítelkyněmi na příjemném místě, které budete mít jen pro sebe, vklouznete klidně do županů, otevřete si bublinky, popovídáte si nejen o svatbě, zasmějete se a u toho si vyzkoušíte svatební šaty, účes, make-up a ještě vyberete příchuť a design svatebního dortu a jiných dobrot.

To zní více než dobře, ne?

Pak byste přesně tohle měla udělat. Najděte si místo, kde se budete cítit příjemně a požádejte svou koordinátorku či svědkyni, ať všechny dodavatele svolá v jeden konkrétní den právě na toto místo. Vy obvolejte kamarádky a je to.

Nejen, že domluvíte vše potřebné za zlomek času, který by vám jinak zabralo cestování na jednotlivá místa, ale budete mít vedle sebe poradce, pokud byste se nemohla v něčem rozhodnout a jako bonus vám garantujeme, že si to navíc opravdu užijete.

Důležité je si uvědomit, že vy jste v hlavní roli a měla byste dostat vše, po čem toužíte. Takže se nebojte zeptat, ten správný dodavatel vám jistě vyjde vstříc a přijede za vámi.

A pokud jste s přípravami prozatím na začátku, nevadí. Klidně to celé nechte na nás, my vám dáme k dispozici prostor, domluvíme jednotlivé dodavatele a ještě vám k tomu otevřeme to Prosecco. A posedět můžete s přítelkyněmi u našeho krbu. Věřte, že jeho sezóna ještě zdaleka nekončí. ;-)

S námi dostane váš den D ten pravý smysl.

Pics: Pinterest

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...