NAROZENINOVÁ PARTY STYLOVĚ

Napsal(a) Napsáno 19. duben 2017 Kategorie Lifestyle
Ať už se přemýšlíte o uspořádání vlastní narozeninové oslavy či naopak připravujete tajnou oslavu pro své blízké, co to zkusit tentokrát trochu netradičně.

Na oslavě v oblíbené restauraci či baru jistě není nic špatného a pokud máte vy i vaši hosté rádi místní kuchyni a prostředí, pak je to jedna z možných variant.

Nicméně jsou zde jisté limity. V první řadě je to kuchyně, protože jste v určitém směru omezeni při výběru občerstvení a nápojů. Restaurace očekává, že za poskytnutí prostor pro vaši party, bude mít zajištěn odběr jídla a nápojů, jako by měl otevřeno pro veřejnost. Samozřejmě, že množství závisí na velikosti vaší skupiny a také faktu, zda pro vás blokuje celou restauraci či jen část nebo samostatný salonek a jestli je tedy závislý čistě na vaší konzumaci či nikoliv.

Ale je jasné, že přinést si do takového podniku vlastní občerstvení je zapovězeno a rozhodně se to nehodí.

Na druhou stranu proč byste to dělali? Cílem uspořádání oslavy mimo domov, na oblíbeném místě, je přeci kromě jiného to, že nechcete připravovat občerstvení a drinky sami, ale chcete, aby se o to někdo postaral za vás. A vy jste si tak mohli oslavu především užít.

Jednou z nevýhod naopak může být nedostatek soukromí v případě, že nebudete mít podnik celý jen pro sebe. Na veřejně přístupných místech je v podstatě nemožné zabránit, aby se k vám na oslavu nepřipletl, i kdyby omylem, někdo cizí. V tom lepším případě si dá nanejvýš jeden nebo dva drinky na váš účet. Ale bohužel může dojít i k těm méně veselým případům.

Pokud se tedy rozhodnete pro oslavu zvolit jiné prostory, určitě to neznamená, že to pro vás bude znamenat více starostí, to rozhodně ne.

Pokud zvolíte trochu netradiční pojetí a opustíte myšlenku restaurace či baru, otevírají se vám netušené možnosti. V té chvíli si totiž můžete oslavu udělat přesně podle vašich představ a nejste ničím omezováni.

Od občerstvení, hudby, drinků, výzdoby, sweet baru, programu, zkrátka co vás jen napadne. A vždy máte možnost se rozhodnout, jestli se organizace chopíte sami či to necháte v rukou profesionálů, kteří mohou do celého konceptu vnést nové nápady a vaši oslavu tak dotáhnout k dokonalosti. Navíc si můžete být jisti, že vaši oslavu zcela jistě nenaruší nikdo cizí, protože prostory v těchto případech garantují absolutní exkluzivitu pronájmu.

Pokud navíc zvolíte místo, kde se cítíte dobře, můžete si být jistí, že se tam dobře budou cítit i vaši hosté a vše ostatní bude pomyslnou třešničkou na dortu, kterou jistě nebudou očekávat a na kterou také jen tak nezapomenou.

Podívejte se do naší galerie na ukázku, jak lze takovou oslavu pojmout a nechte se inspirovat pro tu vaši.

Pics: Pinterest
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...