DĚTSKÁ PÁRTY JAKO SEN

Napsal(a) Napsáno 23. květen 2017 Kategorie Lifestyle
Jak na stylovou párty pro mladou slečnu, na kterou dlouho nezapomene ona ani její kamarádi a kamarádky?
Pokud popustíme uzdu fantazii, vykouzlíme nepředstavitelné věci. Stejně jako když jsme samy byly ještě děti. Pro děti totiž není nic nemožné.

A bez čeho se taková správná párty neobejde?
  • téma
  • program
  • občerstvení
  • dětské koktejly
  • koktejly pro dospělé, popř. barman
  • výzdoba
  • dort + sweet bar
  • fotograf

Samozřejmě, že by se seznam dal doplnit o mnoho dalších “nezbytností”, které dotváří celkovou atmosféru, ale řekněme, že toto jsou ty nezákladnější.

TÉMA

Jde o to najít jeden, maximálně dva nejzásadnější znaky, které budou prostupovat celou oslavou. Ať už se bude jednat o barvy, téma dle pohádkové předlohy, oblíbenou hračku, sport, který vaše dítko dělá atp.

Řekněme, že zvolíte velmi holčičí oslavu, jemné barvy, které má oslavenkyně ráda, jako je stříbrná, zlatá, pastelová růžová a meruňková, které doplní třpytky a flitry, protože ty mají malé princezny rády a v těchto barvách pojmete celou oslavu. Od barvy balonkové výzdoby po narozeninový dort.

PROGRAM

Zcela zásadní součást každé dětské oslavy. Děti potřebují program a zábavu, jinak se začnou nudit. A pokud se začnou nudit, je snad lepší párty ukončit. Následující hodiny by totiž byly utrpením jak pro ně, tak pro vás.
Proto tuto část rozhodně nepodceňujte. Vyplatí se investovat do kvalitních a především ověřených dětských animátorek, které mají zkušenosti, protože mohou zcela zásadně ovlivnit průběh celé oslavy.
Pokud narazíte na takové, které dokáží udržet pozornost dětí po celou dobu oslavy, máte vyhráno.

OBČERSTVENÍ

Při objednávání cateringu je dobré myslet na to, abyste měli jídla, která si s chutí dají maminky či tatínkové a také ta, která budou chutnat dětem. A pamatujte, děti jedí stejně jako všichni první očima, s humrem, kaviárem a foie gras u nich úspěch asi mít nebudete.
Místo toho zkuste popřemýšlet nad mini pizzou, vtipně naservírovanou zeleninou, ovocem, těstovinami či snacky z listového těsta a velkým množstvím sýra.

KOKTEJLY

Velmi efektní je vymyslet variantu jednoho či několika (max. 3) drinků, které budou ve verzi pro dospělé a ve verzi pro děti. Zpravidla se tedy budou lišit množstvím alkoholu v nich obsaženém. Děti se rádi cítí dospěle a vždy chtějí to samé, co mají dospělí, proto když si budou moci dát v podstatě stejný koktejl, jako vy, budou spokojené.

VÝZDOBA

O síle vkusně udělané balonkové výzdoby jsme už v magazínu psaly, takže ta samozřejmě nesmí chybět ani na pravé dětské oslavě. Pokud máte nižší stropy, udělají balonky plněné heliem s dlouhými stuhami volně puštěné ke stropu velmi silný efekt. Na stuhy můžete ve výšce očí také přidělat fotografie oslavenkyně či jiné dle vašeho uvážení a tématu oslavy.
Určitě stojí za to pouvažovat o výzdobě pom pomy v různých velikostech, protože jsou velmi efektní.
Zajímavým prvkem, kterým lze výzdobu doplnit a povýšit ji tak na zcela jinou úroveň je květinová stěna. Můžete na ni zakomponovat přání pro malou oslavenkyni, její jméno, věk, datum narození, zkrátka cokoliv.

DORT/ SWEET BAR

Dort je základ a čokoládovým nemůžete nikdy nic zkazit. Velmi oblíbené jsou potom tzv. “cake pops”, neboli dortová lízatka, u kterých si lze vyhrát při zdobení a pro děti jsou atraktivní, protože se dobře jedí a zároveň skvěle chutnají.

FOTOGRAF

Pro zachycení emocí, nadšení, překvapení, radosti, smíchu a uchování těchto vpozmínek si nelze představit žádnou oslavu. Proto byste na fotografa, popř. kameramana neměli NIKDY zapomenout.

Inspiraci můžete načerpat v naší galerii níže.
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...