ROZLUČKA SE SVOBODOU?

Napsal(a) Napsáno 2. červen 2017 Kategorie Lifestyle

 

V zásadě je na místě zamyslet se nad tím, co tímto názvem vlastně chceme říct? Vážně si tuto událost chceme připomínat jako den loučení se svobodou? Vždyť přeci takhle při rozhodnutí vstoupit do manželství určitě neuvažujeme, protože potom bychom asi sotva kdy ke svatbě svolili. A to jak jedna, tak i druhá strana.

Když se rozhodneme tento velký krok udělat, děláme ho s vírou, že tím nastává nejlepší období našeho života, že se vyvíjíme a posouváme dál a to s člověkem, kterého milujeme a chceme s ním strávi zbytek života. A k nejlepšímu obdbobí jistě patří i ta svoboda, ne?

Navrhujeme tedy nahlížet na tuto událost spíše jako na rozloučení se svým starým JÁ, namísto kterého přichází krásné MY.

A tato myšlenka také krásně odráží “rozlučku”, kterou si pod tímto zavedeným pojmem představíme my.

Představte si krásný prostor s příjemnou atmosférou, do kterého si pozvete své nejbližší a společně si uděláte krásné odpoledne, večer anebo klidně i ráno, proč ne?
Otevřete si bublinky, budete uzobávat oblíbené dobroty, pustíte nejoblíbenější skladby a zavzpomínáte na školní léta a třeba i začátky vztahu s vaším vyvoleným.

Pokud se pro takovou formu “rozlučky” rozhodnete, určitě byste neměla zapomenout na několik základních věcí, které vám mohou přípravu tohoto dne ulehčit:

  1. Poproste nejbližší kamarádku nebo několik, aby vám s tím pomohly. Věcí, které je třeba připravit, koupit, objednat, přivézt není málo a vy máte stejně myšlenky úplně někde jinde. Kromě toho to pro vás tak alespoň bude mít také kouzlo překvapení, pokud nebudete vědět úplně o všem, co se na vás v tento den chystá.

  2. Vyberte si pro “rozlučku” místo, které je vám něčím blízké a cítíte se tam dobře. Tento den chcete strávit v klidu, v uvolněné atmosféře a to jde jen tam, kde se budete cítit dobře vy i vaši hosté.

  3. Udělejte si seznam věcí, které byste chtěla na své rozlučce mít a předejte ho kamarádkám. Od výzdoby, oblíbeného pití či vaší zamilované písničky. 

    Samozřejmě, že ony vás znají ze všech lidí nejlépe a jistě by tak připravily tento den tak, aby jste si ho užila, ale seznamem určitě nic nezkazíte a naopak jim tak můžete vnuknout nápad, nad kterým by třeba v první chvíli neuvažovaly. Jakou formou ho poté pojmou, už je na nich, ale není špatné dát jim určité vodítko.

  4. Občerstvení. Ať už je to holčičí party nebo pravá pánská rozlučka, určitě byste tento bod neměla podcenit. Ano, jsme ženy, takže jsme věčně na dietě, zvlášť, když vás čeká za několik týdnů anebo dnů svatba a svatební šaty jsou tak těsné a vy nejspíš na jídlo stejně nemáte ani pomyšlení...ALE protože se chystáte otvírat bublinky a popíjet víno či míchaný koktejl, navíc jste nervózní a neustále uvažujete nad spoustou věcí, určitě byste se měla dobře najíst, jinak z té “rozlučky” moc vzpomínek mít nebudete a probuzení následující den asi nebude vaše nejlepší.

  5. Pamatujte na to, že na to nejste sama (a už přeci ani nebudete) a váš den si užijte tak, jak chcete vy. Berte vše s humorem, nenechte se ničím rozhodit a pokud náhodou nedorazí balonky nebo se vám roztrhnou punčochy, tento den vám to určitě nezkazí.


Nechte se inspirovat v naší galerii fotkami z jedné takové holčičí rozlučky, tentokrát v jednorožčím stylu.

Pics: Teru Menclová

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...