MRAMOR V INTERIÉRU

Napsal(a) Napsáno 21. červen 2017 Kategorie Fashion and design
Je několik materiálů, které z každého, byť i “sebeobyčejnějšího” interiéru, vykouzlí luxusní sídlo. Jedním z nich je mramor.

Možná, že na někoho působí příliš studeně, ale pokud se s ním zachází smysluplně, dokáže prostor zútulnit.

Velmi dobře si totiž rozumí se dřevem, ale také sklem, kovem, křišťálem, keramikou, plasty, sametem, ...zkrátka jeho využití je opravdu velice široké.

V první řadě si promyslete, do jaké místnosti ho hodláte použít. Vynikne stejně dobře v kuchyni, jako v koupelně, obýváku či ložnici. Jediné, čemu se raději vyhněte, je dětský pokoj.

Pokud uvažujete nad jeho použitím ve větší ploše, měli byste volit spíše světlejší varianty, černý mramor ve velké ploše snesou jen opravdu velké prostory, ideálně s vysokými stropy. Volte ho tedy spíše na doplňky nebo v menší ploše, jako jeden výrazný prvek v místnosti.

Mramor je dnes opravdu v kurzu, ať už mluvíme o pravém mramoru jako materiálu či jen jeho designu. Používá se na kuchyňské a koupelnové doplňky, ale i na pouzdra k mobilním telefonům, obrazy či bytové dekorace.

Pokud jste mramorovému trendu ještě nepropadli, určitě mu dejte šanci. Zkuste si na začátek pořídit nějaký menší doplněk, jako např. servírovací podnos, povlak na polštář, hrnek nebo vázu. Uvidíte, že se vám dostane pod kůži.

U nás tedy vede černý a zelený mramor v kombinaci se zlatými či stříbrnými kovovými doplňky. Klidně se někdy zastavte omrknout. Rády vás přivítáme.

A v galerii níže se prozatím můžete nechat inspirovat.
Pics: Pinterest
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: