SVATEBNÍ PŘÍPRAVY

Napsal(a) Napsáno 27. červen 2017 Kategorie Lifestyle

Pokud zrovna plánujete svatbu anebo už máte téměř vše naplánováno a zbývá vám doladit několik posledních detailů, sami víte, kolik s přípravou svatby souvisí věcí, kolik je toho třeba oběhnout, zařídit, připravit, objednat atp.

Jistě už máte zamluvené místo na obřad a hostinu, domluvený catering, objednaný svatební dort, koupené šaty, domluveného kadeřníka, vizážistu, svědky, ...

A přemýšlela jste už také o tom, jak bude probíhat samotný svatební den? Plánovala jste, jak vše šikovně skloubit, aby na sebe navazovalo a vy jste tak mohla být v klidu, že se vše zvládne na čas? Budíte se s pocitem, že nestihnete přejet od kadeřníka k vizážistce, kurýr se cestou zadrhne s vašimi svatebními šaty a vy přijede pozdě na obřad?

Anebo jste sice plánovala, že si všechny pozvete na jedno místo, ale doma na to nemáte potřebný prostor nebo bydlíte zbytečně daleko a přejezd z domova by vám tak zabral celou věčnost? A co ta doprava, že?

Co takhle všechny starosti pustit z hlavy a přípravy přenést tzv. “ven”. Volit byste samozřejmě měla místo, kde se budete cítit příjemně, tedy skoro jako doma. Odpadnou vám tak starosti, kam všechny usadíte, zda bude to správné světlo na svatební líčení a z fotek budete mít tak o 100% větší radost. Ve svůj velký den se chcete přeci cítit výjimečně a přesně tak si díky výběru správného místa můžete připadat.

Jednotlivé dodavatele si pozvete na vybrané časy právě na toto místo, zároveň vznikne prostor i pro líčení maminek, babiček. A s kamarádkami, svědkyní a družičkami si můžete v klidu otevřít Prosecco, uvolnit se a nechat se hýčkat. O to přeci v tento den jde především.

Nasát svatební atmosféru můžete v naší galerii níže.

Vdává se vaše kamarádka? Co jí třeba uspořádat tajnou rozlučku se svobodou? Podívejte se, jak na to?

Pics: Pinterest

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...