LÉTO S VITA LIBERATA

Napsal(a) Napsáno 13. červenec 2017 Kategorie Beauty
Červenec a srpen jsou obdobím dovolených, ve většině případů klidnější pracovní atmosféry, relaxu, slunce a případně dohánění restů, které nestíháme přes rok.

Ať už se chystáte někam k moři anebo vás čeká poznávací dovolená, určitě se stejně jako my těšíte na to, že se konečně opálíte. Protože co si budeme povídat, opálená pokožka vypadá zkrátka mnohem lépe.

Samozřejmě, že vystavování pokožky škodlivému slunečnímu záření není ideální a způsobuje její předčasné stárnutí. Ale pobytu na slunci se obzvláště na dovolené jistě nevyhneme, proto je zásadní používání přípravků s vysokým ochranným faktorem.

Pokud ani tak nejste příznivcem opalování na slunci, určitě si nemusíte zoufat. V dnešní době již existuje nepřeberné množství samoopalovacích přípravků, které sice pleti propůjčí opálený vzhled jen na omezenou dobu, a to zpravidla mnohem kratší než po opálení na slunci, ale na druhou stranu ji nepoškozují a nijak nezatěžují.

Není ovšem produkt jako produkt a je tedy důležité, zvolit si v tak velké nabídce, kterou dnešní trh nabízí, to správné. My jsme toho vyzkoušely opravdu hodně a stálicí se pro nás stala britská značka Vita Liberata, která se specializuje na samoopalování, jak nástřikem, tak pěnami a krémy. Jedná se o přírodní kosmetiku, která na trhu funguje již od roku 2003.

My si ji oblíbily natolik, že jsme její produkty zahrnuly mezi služby našeho Beauty Spa a tzv. samoopalovací nástřik u nás tak můžete vyzkoušet i vy. Pokud jste o tomto nástřiku ještě neslyšeli, určitě vřele doporučujeme. Dokonale se hodí pro společenské události, kdy potřebujete docílit okamžitého přirozeně opáleného vzhledu. Právě pro tuto jeho schopnost ho s oblibou využívají světově známé osobnosti ze světa filmu, hudby či modelingu. Samotná aplikace nezabere ani 15 minut a výsledek je viditelný ihned. Barva je přírodního složení, bez zápachu, rychle zasychá, hydratuje pokožku a přirozeně bledne, takže vydrží až 7 dní!

Opálený vzhled navíc můžete udržet mnohem déle, pokud ho podpoříte používáním dalších samoopalovacích přípravků této značky, na které nedáme dopustit.

Na výsledek se můžete podívat v naší galerii níže či na našich stránkách a pro více informací stačí zavolat na uvedené kontakty, rády vám vše podrobně vysvětlíme.

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...