Oslava snů

Napsáno 14. srpen 2017 Kategorie Reference

“...nechala jsem si skoro celou oslavu udělat na klíč od Martiny z The Senses. Prostory The Senses mě okouzlily na jedné prezentaci značky, kam jsem byla pozvaná jako blogerka. Už tehdy jsem si řekla, že místo je dokonale světlé, stylově zařízené, máme ho kousek od baráku, s parkováním v okolí taky nebude problém... Jako první jsem do firmy napsala email, potěšila mě rychlá pozitivní reakce. Naslédovalo x osobních schůzek, desítky emailů, kde jsme ladily milion věcí. Pro Martinu, která měla oslavu na starost nebyl nic problém, oslavy zde organizuje pravidelně, tudíž ji nic nemohlo zaskočit. Já jsem ji musel spíše brzdit. :-)”
...

“Poděkovat bych chtěla Martině, která prostory na oslavu připravila, zajistila firmu, která připravila výborný catering a sladký koutek. Já jsem Martine přivezla květiny, mega balonky a svítící písmena, vše opět krásně a vkusně naaranžovala do stylového prostoru.”


Ti z vás, kteří se stejně jako my pohybují v event marketingu, nám jistě dají za pravdu, že je to občas skutečně náročná práce. Týdny a někdy i měsíce plánování, jednání s klienty a dodavateli, příprava všeho potřebného...

A vlastně nikdy si nemůžete být jistí, zda vše klapne, jak má. Jestli budou všichni tam kde mají být, navíc v čase, kdy mají být a jestli bude vše dle představ klienta a jeho hostů. Musíte být připraveni na neočekávané, třeba se postavit za bar, když onemocní barman, sklidit špinavé nádobí, když vypadne servírka, zamést rozbité sklo či popadnout lepicí pásku a opravit padající písmeno z nápisu na dveřích. Zkrátka nic vás nesmí zaskočit a v každé situaci musíte umět zachovat chladnou hlavu.

O to krásnější je pak pocit, když vám klient po akci podá ruku a poděkuje s tím, že vše bylo perfektní. Nebo když si pak třeba můžete přečíst tak krásná slova, jako my, tentokrát z úst Veru Harnol, která v našich prostorech uspořádala oslavu svých 30. narozenin.

Ještě jednou děkujeme, právě díky takovým slovům milujeme to, co děláme...

Celý článek o narozeninách Verunky si můžete přečíst na jejím blogu zde.


A pokud vy zrovna plánujete svou narozeninovou oslavu, tajnou oslavu pro vaši kamarádku či tématickou párty pro vaše ratolesti, podívejte se i na další námi realizované akce.

Utajená narozeninová party
Dětská oslava
Dámská rozlučka se svobodou

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...