Rozlučka se svobodou očima nevěsty

Napsáno 16. srpen 2017 Kategorie Reference

“Přála jsem si holčičí dýchánek s jednorožci, pastelovými tóny, proseccem, plný flitrů a třpytek, s originální holčičí zábavou – žádné pobíhání po Praze v tutu sukýnkách a korunce z hračkářství. Prostě originální rozlučku se svobodou! Takhle nějak znělo moje přání, které mi na 1000% splnila Katie a Aki! A také všechny mé kamarádky z různých etap mého života, které si udělaly čas a dojely za námi do Prahy do The Senses, těch nejkrásnějších pražských prostorů, které jsem si mohla přát – velké díky za to patří Andree a Martině!”
...

“Čekal na mě vkusně vyzdobený prostor - The Senses je nádherný prostor sám o sobě – vysoké stropy, velká okna, nádherné světlé místnosti, pohodlná křesílka a gaučíky, mramorové stolečky, kožešiny nebo úžasný vestavěný krb. - pastelovýma a mramorovýma balónkama, květinama a svíčkama, který dýchal a nechal vyniknout nádhernému interiéru, který má The Senses zmáknutý na jedničku, ...”

“...nebo skvělé kanapky, které pro nás zařídil The Senses tým a zrovna z bistra Špejle, jehož koncept jsme si s Hančou, Pólíkem a Jirkou zrovna nedávno oblíbili. Nevím, jestli jsem to před Andreou nebo Martinou zmínila a ony si to zapamatovaly, každopádně velký palec nahoru, dámy <3”


...další milá slova z vašich úst, která nám vykouzlila úsměv na tváři.

Svatba je jednou z těch velkých životních událostí a pocity s ní spojené tak bývají ty nejupřímnější a nejintenzivnější, jaké zažijeme.
Zároveň je to také jeden z nejnáročnějších úkolů, kterých se nám dostane, jak z pohledu nevěsty či ženicha, tak z pohledu nás, jako dodavatelů. Je s ní spojeno velké množství nejrůznějších činností, které je potřeba zkoordinovat a dát jim jasný řád.
O to víc nás těší, když jsme jednou z těch příjemných věcí, které se vám vybaví, až budete na vše kolem svého velkého dnu vzpomínat. Třeba jako v případě krásné Bárb a její rozlučkou se svobodou, kterou si s holkama uspořádala právě v našich prostorech.

Celý článek si můžete přečíst na jejím blogu a nechat se tak inspirovat třeba pro tu vaši. Rády i vám připravíme nezapomenutelný den.

Bárb si naše prostory tak oblíbila, že si nás vybrala také jako to pravé místo pro přípravy ve svůj svatební den a my jsme měly to potěšení sledovat, jak se chystá pro svého nastávajícího a také zahlédnout dojetí ve tvářích snoubenců, když se poprvé spatřili ve svatebních šatech.
Krásné!

Více fotek z rozlučky naleznete zde.
Podívejte se také, jak probíhaly zmiňované přípravy zde.


Zajímá vás více? Pak se nám ozvěte a společně připravíme i váš velký den!

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...