Ohlédnutí za rozlučkou se svobodou

Napsal(a) Napsáno 18. srpen 2017 Kategorie Lifestyle

“Přála jsem si holčičí dýchánek s jednorožci, pastelovými tóny, proseccem, plný flitrů a třpytek, s originální holčičí zábavou – žádné pobíhání po Praze v tutu sukýnkách a korunce z hračkářství. Prostě originální rozlučku se svobodou! Takhle nějak znělo moje přání, které mi na 1000% splnila Katie a Aki! A také všechny mé kamarádky z různých etap mého života, které si udělaly čas a dojely za námi do Prahy do The Senses, těch nejkrásnějších pražských prostorů, které jsem si mohla přát – velké díky za to patří Andree a Martině!”
...

“Čekal na mě vkusně vyzdobený prostor - The Senses je nádherný prostor sám o sobě – vysoké stropy, velká okna, nádherné světlé místnosti, pohodlná křesílka a gaučíky, mramorové stolečky, kožešiny nebo úžasný vestavěný krb. - pastelovýma a mramorovýma balónkama, květinama a svíčkama, který dýchal a nechal vyniknout nádhernému interiéru, který má The Senses zmáknutý na jedničku, ...”

“...nebo skvělé kanapky, které pro nás zařídil The Senses tým a zrovna z bistra Špejle, jehož koncept jsme si s Hančou, Pólíkem a Jirkou zrovna nedávno oblíbili. Nevím, jestli jsem to před Andreou nebo Martinou zmínila a ony si to zapamatovaly, každopádně velký palec nahoru, dámy <3”


Mít možnost podělit se s vámi právě o tento pohled na rozlučku se svobodou je pro nás rozhodně pocta.

Už proto, že nevěstina spokojenost je zčásti také naše zásluha. A to se moc hezky poslouchá. Vždy si stojíme za tím, že vše je kombinací mnoha faktorů, nestačí tedy jen mít hezký prostor, na výborném místě, se správnou výbavou - to vše věříme, že máme - ale je potřeba mu zároveň vdechnout život. Je to o přístupu a nadšení. A to má celý náš tým za několik desítek lidí naráz. Alespoň my jsme hrdé na to, že vy nás tak vnímáte. :-)

Svatba je jednou z těch velkých životních událostí a pocity s ní spojené tak bývají ty nejupřímnější a nejintenzivnější, jaké zažijeme. Zároveň je to také jeden z nejnáročnějších úkolů, kterých se nám dostane, jak z pohledu nevěsty či ženicha, tak z pohledu nás, jako dodavatelů. Je s ní spojeno velké množství nejrůznějších činností, které je potřeba zkoordinovat a dát jim jasný řád.

Krásná slova chvály výše pochází z úst známé influencerky Barb Drašnarové, která si naše prostory vybrala nejen pro svou rozlučku se svobodou, ale zároveň i jako místo příprav na svůj velký den a také místo, kde ji její nastávající poprvé spatřil ve svatebních šatech. A věřte nám, že v tu chvíli jsme i my měly na krajíčku.

Celý článek si můžete přečíst na jejím blogu a nechat se tak inspirovat třeba pro váš velký den. Rády i vám připravíme nezapomenutelný zážitek.

Více fotek z rozlučky naleznete zde.
A určitě se také podívejte, jak probíhaly zmiňované přípravy zde.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...