HALLOWEENSKÁ DĚTSKÁ PARTY

Napsal(a) Napsáno 27. říjen 2017 Kategorie Lifestyle

 

Uspořádat strašidelnou dětskou narozeninou oslavu ve stylu Halloweenu? Pro nás žádný problém!

S tématickými dětskými oslavami máme mnoho zkušeností, svěřte tedy celou organizaci do našich rukou a jen si v klidu užijte oslavu s vašimi nejmenšími.

Navrhneme a zajistíme tématickou výzdobu, balónky, kostýmy pro všechny zúčastněné a také strašidelný program, o který se postarají zkušené dětské animátorky. Budou se hrát hry pro děti, malovat na obličej, soutěžit, aby si vaše ratolesti užily spoustu zábavy a oslavu ve velkém stylu.

Vy si tak můžete odpočinout a popovídat nad tématickými koktejly, které pro vás vytvoří vynikající barmani z Bugsy’s baru přímo pro vaši akci. Relaxovat můžete v naší lounge zóně s krbem, který vykouzlí tu pravou podzimní atmosféru a nechat se hýčkat masážemi v našem Beauty Spa.

Skvělé pohoštění pro vás i halloweenské menu pro oslavence a jeho kamarády, stejně jako narozeninový dort a jiné dobroty jsou samozřejmostí bez kterých se žádná správná oslava neobejde.

Připravte pro svého potomka narozeninovou oslavu, která se v ČR jen tak nevidí.

Nechte se inspirovat v naší galerii níže.

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveny navrhnout a zorganizovat oslavu i pro vaše ratolesti, rodinu a přátele.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...