TRENDY PROSTOR PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Napsal(a) Napsáno 15. prosinec 2017 Kategorie Lifestyle

Hledáte dokonalé místo pro vaši soukromou či firemní akci?

My vám poskytneme místo, kde vaši akci uskutečnit. Tedy, ještě lépe. Poskytneme vám TO pravé místo pro vaši akci.
Objevte unikátní prostor v srdci Prahy, kde se každá tisková konference, narozeninová oslava, dětská party, firemní večírek, workshop, školení či teambuilding promění v nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly.
Moderní avšak útulný prostor s atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Dobře provedená akce vyžaduje v první řadě originální nápad, který musí korespondovat se základní myšlenkou, pro koho ji vlastně pořádáte a dle toho byste měli přistupovat k výběru vhodného místa. Nicméně, i “jen” krásné místo samo o sobě nestačí. Stejně jako u všeho i zde totiž platí, že ho dotvářejí lidé, kteří za ním stojí. Proto vždy dbáme na osobní přístup a férové jednání.

9 DŮVODŮ, PROČ PRÁVĚ THE SENSES

  1. Poskytneme nerušené a originální místo pro oficiální část vaší tiskové konference, pohodlné neformální sezení a také lounge zónu, kde můžete s novináři po prezentaci uvolněně diskutovat.
  2. Vaše cocktail party, křest, vernisáž, módní přehlídka se díky unikátní atmosféře otevřeného krbu promění v jedinečný zážitek pro vás i vaše hosty.
  3. Zajistíme chutný fingerfood, lehké snacky, zdravé dezerty a vynikající kávu. Spolupracujeme se špičkami v oboru a vy si tak můžete být jistí, že ochutnáte něco originálního, zajímavého a především chutného. Potřebujete bezlepkovou variantu či RAW dezerty? Žádný problém.
  4. Jen několik kroků od Petřína na vás čeká klidné, ale inspirativní místo, které podpoří kreativní myšlení a vy tak společně připravíte novou obchodní strategii, ať už při jednání s kolegy či obchodními partnery.
  5. THE SENSES je jedinečné místo s nezapomenutelnou atmosférou, kde můžete uspořádat rozlučku se svobodou, dětskou oslavu či baby shower v dokonalém stylu. Náš tým pro vás zařídí naprosto vše - od výzdoby, pozvánek, stylového cateringu, špičkového barmana, fotografa až po doprovodný program.
  6. Součástí prostoru je i profesionální Beauty Spa, kde můžete nechat hýčkat sebe i své hosty. Doplňte svou akci o zajímavý program v podobě masáží rukou, hlavy, zad či šíje, po kterých se vaši hosté budou cítit jako znovuzrození.
  7. Vytváříme alternativní kontaktní místo, kde neexistují hranice ani mantinely pro nové nápady, myšlenky a pro spolupráci se zajímavými osobnostmi napříč obory. Nabídneme vám školení, workshopy a přednášky pro vaši firmu ušité na míru.
  8. Detaily jsou to, co odliší vaši akci od jiných a proto vás i vaše hostesky oblečeme dle firemní identiny v našem Mini Fashion Baru.
  9. THE SENSES je zároveň skvělým místem pro krátkodobý prodejní pop up store. Nabízíme reprezentativní plně vybavený prostor, recepci s kávovarem Nespresso a prodejní asistentku v ceně pronájmu.


Věříme tomu, co děláme a proto víme, že vám nabídneme přesně to, co hledáte. Přesvědčte se o tom u nás v THE SENSES.

Jsme tu pro vás.

Jsme místo pro vaše smyslů plné akce.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...