JAK VYZRÁT NA VYHLEDÁVÁNÍ

Napsal(a) Napsáno 11. leden 2018 Kategorie Lifestyle


V současné době se vám nabízejí nepřeberné nástroje, které mají co nejvíce zefektivnit vyhledávání a usnadnit výběr vhodných prostor, které následně nabídnete klientovi pro jeho akci.


Na vás jako na profesionálovi v oboru je, abyste za klienta provedli základní předvýběr dle jeho preferencí, doplnili o vaše osobní doporučení na základě svých zkušeností a byli jste si jistí, že klientovi předkládáte to nejlepší, co se na trhu nachází a co splní jeho očekávání.

Díky tomu mu ušetříte čas i peníze, dvě komodity, kterých si společnosti dnes velice cení a díky tomu s klientem vybudujete dlouhodobý obchodní vztah založený na vzájemné důvěře.

A to přirozeně pomáhá zlepšovat i váš business.

Google search či specializované databáze?


Jednou z možností, kterou při hledání můžete využít je samozřejmě všeobecné vyhledávání pomocí internetových vyhledávačů, jako je google či seznam na základě klíčových slov.

Jedná se o rychlý nástroj, který Vám nabídne výsledky okamžitě, v řádech desítek a stovek lokalit, kterými se následně musíte probrat, vybrat několik favoritů, prozkoumat jejich webové stránky či další sociální media, kontaktovat je, v ideálním případě navštívit a zvážit, zda jsou vhodnými kandidáty pro předložení klientovi.

Druhou možností je využít specializované weby a databáze, které základní předvýběr udělají za vás a vy tak již v první fázi vyhledávání víte, zda by mohly splnit klientovo očekávání a to aniž byste strávili několik hodin svého času brouzdáním po jejich webových stránkách.

Na těchto specializovaných stránkách zadáte základní požadavky na prostor, termín akce, počet osob, technické vybavení, potažmo catering a nabídnou se vám prostory, které tyto požadavky splňují.

Tyto portály si za své služby pak většinou účtují určitou provizi za zprostředkování. Doporučejeme určitě si před využitím jejich služeb ověřit.

Vše má své pro a proti


Je tedy jen na vás, zda investujete především svůj čas a veškeré vyhledávání uděláte sami či za úsporu svého času raději něco připlatíte.

Mohlo by se zdát, že se přikláníme na stranu specializovaných databází, ale určitě tomu tak není. Sdílíme s vámi náš osobní názor na tuto problematiku kterému čelíme stejně jako vy při vyhledávání našich subdodavatelů.

Jsme prostor, který využívá obě varianty prezentace a najdete nás tak jak prostřednictvím nejrůznějších vyhledávačů, tak právě na specializovaných portálech.

V každém případě jsme jeden z unikátních prostor, které se v Praze nacházejí a díky naší variabilitě dokážeme uspokojit velké množství nejrůznějších potřeb, proto jsme přesvědčeny, že uspokojíme i tu vaší.

Neváhejte nás tedy kontaktovat na telefonním čísle 777066702 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a společně dotáhneme vaši akci k dokonalosti.
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...