JAK APLIKOVAT TRENDY DO PŘÍPRAVY EVENTŮ

Napsal(a) Napsáno 18. leden 2018 Kategorie Lifestyle
Když přijde na otázku, co se bude letos nosit a jak tyto trendy přenést do našeho šatníku, každou z nás jistě napadne hned několik zdrojů, kam zabrousit pro inspiraci.

Samozřejmě, že účelem není tyto trendy slepě následovat, ale najít si v nich to, co nejlépe vystihuje naši povahu, sedí k našemu stylu a vybrat třeba jeden kousek, do kterého se rozhodneme investovat.

Zamyslely jste se ale někdy nad tím, že stejný postup můžete zvolit i při své práci?

A konkrétně plánování a příprava eventů je pro to jedním z ideálních odvětví. A to nejen pokud se jedná o tiskové konference a jiná novinářská či bloggerská setkání, ale také při firemních eventech, kdy jde o setkávání se zákazníky či obchodními partnery, představování nových výrobků atp.

Zajímá vás, co tím máme na mysli? Čtěte dále.

Hledání inspirace je klíčem k úspěchu

A rozhodně na tom není nic špatného. To, že se se necháte inspirovat je naprosto přirozené a poskytne vám to zcela nový pohled na věc, na kterou se máme tendence mnohdy dívat stále stejně.

Inspiraci máme, a co dál?

Co dnes ale chceme zdůraznit je, abyste se zkusily zamyslet nad tím, jak lze každodenní inspiraci využít i v oblastech, kde byste to na první pohled nečekaly.

My jsme dnes třeba narazily na článek o módních trendech na jaro/léto 2018, ze kterého jsme se dozvěděly, že jedním z trendů budou pastelové barvy na první pohled připomínající zmrzlinu, do kterých se oblečete od hlavy k patě.

A první, co nás napadlo, že by bylo skvělé připravit akci např. k nadcházejícímu svátku sv. Valentýna celou v pastelových barvách, tzv. ”obléci” náš prostor do obláčkové růžové od podlahy až po strop.

Že k sv. Valentýnu patří červené růže? To už tu bylo. Co je tedy letos vyměnit za pastelově růžové tulipány, dekorace v barvě cukrové vaty a připravit hostům speciální růžový welcome drink?

Překvapit se vyplácí

Vystoupit ze zajetých kolejí se zvlášť při organizaci eventů vyplácí. Klient vidí, že máte nápady a nebojíte se něčeho nového a netradičního. Něčeho, co mu může pomoci zaujmout jeho zákazníky a odlišit ho tak od konkurence a díky tomu se k vám bude pravidelně vracet.

 

Pics: Pinterest

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...