STEJNÉ MÍSTO NA TISKOVKU ANO ČI NE?

Napsal(a) Napsáno 16. únor 2018 Kategorie Lifestyle


Jako event manažer si jistě často kladete otázku, zda volit některé lokality pro tiskové konference opakovaně. My si tuto otázku jako zástupci lokality klademe také, protože vás jako klienty chceme v našich prostorech vídat znovu a znovu a budovat tak dlouhodobý vztah, který je v naší branži tak důležitý.

Zkusily jsme se tedy na tuto otázku podívat trochu podrobněji a sestavily jsme seznam pro a proti, který vám třeba pomůže v rozhodování.

Výhody

  • Prostorové možnosti - již znáte prostorové možnosti a dokážete ihned posoudit, zda jsou pro vaši akci vyhovující.
  • Vybavení a inventář - máte představu o vybavení a inventáři, který je na místě k dispozici a dokážete proto poskytnout klientovi velmi přesnou kalkulaci již v první fázi komunikace.
  • Moment překvapení - víte, do jaké míry je prostor variabilní a zda je tedy možné připravit zcela novou instalaci a set up, který zařídí wow efekt a bude na novináře působit, jako by dané místo viděli poprvé.
  • Catering - pokud jste v minulosti využili na místě catering, pak víte, jak vypadal, jak chutnal, zda na něj byli od hostů dobré ohlasy a dá se tak předpokládat, že znovu splní očekávání, i když bude sestaveno nové menu přizpůsobené aktuálními tématu vaší akce.
  • Finance - víte, jaké jsou finanční podmínky a co za své peníze dostanete. Kromě toho jsou lokality mnohdy ochotné v rámci opakované spolupráce poskytnout slevy a jiné bonusy.
  • Úspora času - ušetříte spoustu času, který byste jinak věnovali vyhledávání prostor, prohlídkou, organizačními schůzkami atp.

Nevýhody?

  • Wow efekt - ačkoliv prostor přetvoříte k nepoznání a ukážete jeho novou dosud neobjevenou stránku, novináři budou vědět, že zde už v minulosti byli, nicméně to ještě nutně nemusí znamenat nevýhodu, protože pokud se v prostoru cítili při své poslední návštěvě příjemně, není důvod, proč by tuto skutečnost měli vnímat jako negativní a je tak velká šance, že se zde budou cítit příjemně a uvolněně i tentokrát.

Pokud se na to tedy zpětně podíváme a zhodnotíme množství výhod a nevýhod, volbou stejného místa pro váš event rozhodně nic nezkazíte. Ba naopak, mnohonásobně si tím usnadníte práci.

Podívejte se na některé tiskové konference a novinářské meet upy, které se v našich prostorech v minulosti uskutečnili a objevte nepřeberné možnosti našeho prostoru.

A pokud plánujete firemní školení, workshop či soukromou oslavu, pak i pro vás máme řešení, neváhejte se nám ozvat.
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...