ČAS ZAZÁŘIT

Napsal(a) Napsáno 7. listopad 2018 Kategorie Beauty

 

Konečně je tu. Ta část roku, na kterou se vždy těšíme.

Nechápejte nás špatně, léto milujeme. Ale na rozdíl od léta, kdy si užíváme #nomakeup a #messyhair dny, kdy vstaneme a jen lehkým bronzujícím krémem osvěžíme pokožku těla a obličeje a vlasy si necháme rozpuštěné, aby je mořský vzduch provoněl a načechral, si teď na podzim o to víc užíváme líčení, výrazné rtěnky, hladce vyčesané culíky a kořeněné vůně.

PARTY TIME

Je tu totiž čas večírků, party a oslav s přáteli. Čas dámských jízd a velkých svátků. Je tu plesová sezóna. Ta část roku, kdy nemáme výčitky, že netrávíme čas venku, ale i v té největší tmě chceme zářit, jako bychom právě vylezly z moře na prosluněnou pláž a nechaly si tělo osušit slunečními paprsky.

Asi jediná věc, která nás na podzim a v zimě tochu děsí tak je, že nám ta krásně broznová pokožka nevydrží a my budeme muset poctivě čekat několik měsíců než si ji budeme moci opět užívat.

No, říká se sice, že s poctivostí nejdál dojdeš, ale co kybychom vám řekly, že v tomto to tak úplně platit nemusí a že trošku podvádění tentokrát nikomu neublíží? :-)

Ba naopak, budete se díky tomu totiž cítit jako ta nejzářivější hvězda večera. A nejen večera. A na tom přeci není vůbec nic špatného.

LET ME SEE YOUR TRUE COLOR

Dost bylo napínání, tady je naše tajemství, o které se s vámi mile rády podělíme.

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK!

Ten probíhá pomocí tlakové pistole Airbrush, která samoopalovací emulzi promění v chladivou mlhu, která je tak rovnoměrně rozprášena po celém vašem těle.

Nabízí nejen fantastický čokoládový tón pleti, ale také péči a hydrataci, kterou pokožka potřebuje. Navíc bez vystavení škodlivému UV záření, takže je to ještě mnohem zdravější, než námi zmiňované “přirozené” opalování pod letním sluncem.

Výhra na všech frontách!

Již po první návštěvě, která vám se vším všudy zabere asi 20 min bude vaše pokožka krásně hnědá. Navíc se můžete ihned obléci a vyrazit třeba rovnou na večírek. Barva se bude ještě několik hodin usazovat a vy tak můžete ovlivnit intenzitu opálení, záleží jen na vás, po jaké době po aplikaci se osprchujete.

VÝHODY

  • Zdravotně nezávádný - nástřik je vhodný i pro těhotné.
  • Rychleschnoucí - můžete se ihned obléknout.
  • Okamžitý výsledek - ihned po aplikaci si užíváte bronzovou pokožku a barva ještě několik hodin zintenzivňuje.
  • Aplikace vydrží 5-10 dní - dle typu pokožky. Opálení můžete navíc prodloužit použitím domácích přípravků.
  • Přírodní složení.

PARTY TIME

Kdo už samoopalovací nástřik někdy vyzkoušel, ví, o čem mluvíme. My jsme nástřiku doslova propadly. Protože je to zkrátka dokonalé! Nelze nemilovat.

A tak jsme testovaly a testovaly. Zkoušely různé značky, odstíny, učily se vše používat, sledovaly výdrž a rozdíly na různých pokožkách, abychom své síly spojily se značkami, kterým věříme, nabídly vám to nejlepší a poskytly potřebné informace a podporu, ať už s nástřikem budete začínat či již nějaké zkušenosti máte.

A to ještě není vše!!

Do konce listopadu totiž můžete využít naši speciální akci 4+1, kdy každý pátý nástřik budete mít ZDARMA.

Tak “Shine bright like a diamond, ladies”! Je načase blýsknout se vaší bronzově opálenou pokožkou!

Více o nástřiku si můžete přečíst ZDE a informace o právě probíhající akci ZDE.
 
A pokud máte otázky či se chcete objednat, jsme tu pro vás:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 777 066 702

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://www.thesenses.cz/349-cas-zazarit#sigProGalleriaec5fbaf90a
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...