VÁNOČNÍ EVENT

Napsal(a) Napsáno 16. listopad 2018 Kategorie Lifestyle

 

Vše co děláme, děláme srdcem...a srdcem tvoříme i vaše smyslů plné eventy...
A díky tomu se vaše letošní vánoční setkání promění v kouzelný a nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty.

Nejmagičtější část roku je tu! Vánoční čas je příležitost na chvilku se zastavit a zapomenout na starosti všedních dnů.
Je to doba, kdy si více ukazujeme, že nám na někom a něčem záleží. Kdy projevujeme lásku, náklannost, vděčnost, oceňujeme práci i zájem ostatních, doma, v zaměstnání, kdekoliv.
Bilancujeme a více si vážíme toho, co máme. Snažíme se pomáhat těm méně šťastným.


Santa Claus is coming to town


Odměňte proto letos své zaměstnance, kolegy či obchodní partnery něčím speciálním.

Ano, láhev vína jistě uspokojí jejich chuťové pohárky, ale co takhle připravit zážitek, který potěší všechny jejich smysly? Oni vám přeci jen kryjí záda celý rok, ne? Staňte se proto v jejich očích leadrem, kterého si upřímně váží.

Vyražte jim proto letos dech a připravte setkání u krbu, s horkým punčem, vánočním cukrovím, koledami, tradiční či netradiční výzdobou, dárky a relaxačním programem v naší Beauty zóně, kde je budou hýčkat naše terapeutky tělovými a pleťovými procedurami.

Mezitím s nimi můžete probrat novoroční strategii anebo pro jednou jen neformálně popovídat. Věřte, že to ocení.

Organizaci celé akce nechte na nás. Od toho jsou Vánoce. Čas klidu a pohody. Vy nám jen sdělíte vaše přání a my se postaráme o zbytek, vše pro vás navrhneme a připravíme.
V duchu vaší firemní identity, přesto decentně tak, aby byl zachován vánoční duch.

Nikdy není pozdě


Rádi byste připravili setkání s novináři, ale myslíte si, že už je na to příliš pozdě? Chyba!

Na příjemné vánoční setkání totiž není pozdě nikdy. Ale nestihnete uzávěrky, říkáte si? Možná nestihnete prosincová čísla, ale budete první, kdo se objeví v čísle 01/2019. A to je velké plus, ne?

Navíc ne vždy je vše jen o uzávěrkách. Své obchodní partnery si přeci chcete hýčkat celoročně, přeci jen s nimi budujete dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře a přátelství. A to je mnohem víc!

Vánoční setkání může být netradiční, připravíme výzdobu napříč kontinenty a kulturami a stejně tak se podíváme na zoubek klasickému cateringu.
Svařené víno zahřeje tělo i mysl a útulné posezení u krbu rozvine příjemnou konverzaci.
Garantujeme vám, že budete vy i vaši hosté odcházet v dokonalé sváteční náladě a na společně strávený čas jen tak nezapomenete.

Vánoční baby shower či zásnuby pod stromečkem? ANO!


Očekáváte pod stromeček ten největší dárek? Máte narozeniny? Požádal vás přítel o ruku? Nebo si chcete užít s kamarádkami dámskou jízdu plnou rozmazlování, relaxu, bublinek, originálních pochutin a zasmát se při tom pravém holčičím poklábosení v županu u krbu?

V našich útulných prostorech můžete uspořádat doslova cokoliv. Tedy ještě lépe, MY pro vás připravíme cokoliv. Se vším vám pomůžeme, navrhnete celkovou podobu vaší události, ať už se bude jednat o firemní či soukromou událost.

Budeme vánočními skřítky, kteří vaše přání promění ve skutečnost.


“Přání se mají plnit o Vánocích.”

Tel: 777 066 702
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pics: Pinterest
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...