NAPIŠ SI JEŽÍŠKOVI

Napsal(a) Napsáno 20. listopad 2018 Kategorie Lifestyle


"Milý Ježíšku,

přála bych si..."

...jedinečné a smyslů plné chvíle v THE SENSES!


Tak přesně tak by měl tento rok vypadat Váš dopis Ježíškovi. Své přání si totiž budete moc splnit po celý rok!


Nechte se letos opravdu rozmazlit a nadělit si zážitek pro všechny Vaše smysly. Zážitek, jakým bude vysoce personalizovaná soukromá party v našich útulných prostorech, si totiž budete pamatovat celý život.


Vytvoříme vám tu nejúžasnější narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, dětskou párty, baby shower, zásnuby, promoci či dámskou jízdu.

Magický čas Vánoc


Představte si, že vcházíte po unikátním kovovém mole, na kterém se pod závojem elegantně a tajuplně usmívá Váš portrét, černobílá skica s rudými rty, která udává glamour look celé akce.

Do rukou dostáváte Váš vlastní koktejl vytvořený speciálně pro tuto příležitost nejlepšími barmany v Praze.

Po prostoru jsou rozmístěné svíčky a jemná světla v duchu dánského hygge, protože na severu zkrátka vědí, jak dodat tu správnou atmosféru.

Díky polaroidovým momentkám s přáteli, Vaším milovaným a rodinou, které jsou zavěšené po prostoru na stuhách balonků, se cítíte jako doma.

Při vstupu do designového sálu s hořícím krbem se začtete do příběhu, který pro Vás připravil Váš muž nebo Vaši hosté. Možná to bude příběh Vaší lásky, možná vtipná historka z vysokoškolských let anebo třeba oblíbené citáty, které Vás provázejí na cestě životem. Možná to bude Váš celoživotní příběh a možná jen jedna šťastná vzpomínka. Možností je tolik!

A jako třešničku na dortu si v průběhu akce dopřejete chvilku jen pro sebe v naší Beauty zóně, kde necháte hýčkat svou pleť i tělo. Speciální omlazující ajurvédská péče, tělový zábal či přírodní liftingová péče, masáže a kosmetika Dermalogica vám připraví odpočinek, jaký si zasloužíte.

Květinová stěna? Žádný problém. Protože fotku u ní zkrátka musíte mít!

Oblíbená hudba, originálně servírovaný catering, sweet bar a pompomy...to vše a mnohem víc!

Vánoční vouchery

Abychom to Ježíškovi trochu usnadnily, připravily jsme pro Vás několik balíčků, z kterých si můžete vybrat podle typu události, kterou si přejete uspořádat. Každý balíček obsahuje základ, ke kterému lze přidat neomezené množství doplňkových služeb, vše záleží na Vaší představě, tématu, přání, ale možnosti jsou takřka neomezené a my připravíme, co Vám na očích uvidíme.

Každý balíček je k zakoupení ve formě voucheru, takže pro “Ježíška” nemůže být jednodušší cesta, jak Vám dárek obstarat.

Poukaz má navíc platnost 1 rok od data zakoupení, takže termín můžete naplánovat opravdu pečlivě.

Více informací o jednotlivých balíčcích naleznete na Vánoční balíčky pronájmu.

 

Protože Vánoce jsou zkrátka časem zázraků, které v THE SENSES s radostí plníme na počkání.

 

A pokud máte otázky, sem s nimi, rády Vám vše detailně vysvětlíme, protože naším vánočním dárkem je plnit přání Vás, našich klientů.

Tel: 777 066 702
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pics: Pinterest

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...