O historii THE SENSES

THE SENSES - SPLNĚNÝ SEN

“Mluvit o svých snech umí každý, ale zrealizovat je už dokáže jen pouhý zlomek z nich. Pokud máte svůj sen, držte se ho. Vyvěste si ho na nástěnku a každý den udělejte něco, i kdyby jen malého pro to, abyste ho mohli dosáhnout!”

Právě takto začal náš příběh... příběh THE SENSES.

Vše začalo snem jedné ženy, která se od mládí věnovala designu, módě a beauty a více jak deset let vedla v Praze úspěšný salon. Celou dobu ale snila o místě, které nebude jen oázou těla a mysli, ale poskytne ženám mnohem více. Nabídne jim místo, kde si odpočinou od každodenního shonu a povinností a zároveň věnují čas samy sobě, budou se moci vzdělávat, seberozvíjet, poslouchat inspirativní příběhy, navazovat nová přátelství a bavit se.

Bylo, nebylo

Vezměme to ale hezky popořadě. V roce 2015 konečně dozrál čas sen zrealizovat a začalo hledání vhodného místa. THE SENSES našlo svůj domov v historickém domě P. Jindřicha Bräura na pražském Smíchově, jen pár kroků od Vltavy.
V 19. století zde fungovala stylová kavárna s kouzelnou zimní zahradou a malebným altánkem, kde se scházely významné osobnosti pražské kulturní a společenské scény.

Později se prostor proměnil v centrum odpočinku, když byly na místě zřízeny městské lázně. Téměř jako osud se tak jeví fakt, že právě zde o pár desítek let později vzniklo THE SENSES.

Ale to zdaleka není konec naší pohádky o jednom splněném snu.

thumb-nacrtek-zimni-zahrada

Kapitola druhá - JAK?

Prostor THE SENSES - concept store prošel rozsáhlou několikaměsíční rekonstrukcí. V jedné části se vybudovaly kóje pro masážní a kosmetické terapie a místnost pro soukromé konzultace stylistů. Dále pak unikátní kovový bar s policemi pro Pop-Upy a uprostřed hlavního sálu byl zřízen otevřený krb, který dnes především za chladných zimních dnů vykouzlí tu pravou atmosféru.

Prostě snít

Jak to tak ale v životě bývá, ne vždy je vše tak, jak si vysníte. To ale ještě neznamená, že je to špatně. Někdy se sny zkrátka jen změní, začnete snít nový sen a znovu pracovat na jeho dosažení. Po několika měsících fungování se změnil i ten náš a THE SENSES se začalo ubírat novým směrem. Chtěly jsme nabídnout něco nového, jedinečného, něco, co nám samotným na trhu chybělo, pracovat s lidmi, nabídnout jim přesně to, co potřebují ve chvíli, kdy to potřebují a jsme hrdé na to, že se nám toho podařilo dosáhnout a THE SENSES je dnes právem nazýváno šestým smyslem firemních a společenských akcí, kde se snoubí jedinečnost prostoru s profesionálním a přesto přátelským přístupem.

Zazvonil zvonec...

... a stále je na čem pracovat, co zlepšovat a kam se posouvat. A to je na tom to krásné. Když děláte to, co vás baví a naplňuje, příběh nemá šťastný konec, nemá ani smutný konec. Nemá totiž žádný konec.

THE SENSES svou myšlenkou navazuje na tradici místa setkávání a odpočinku. Bylo navrženo a vytvořeno s vášní a odhodláním, se smyslem pro detail a stalo se neotřelým místem, kde dostanou vaše firemní a společenské události zcela nový rozměr.

Staňte se i vy součástí našeho příběhu a podělte se s námi o vaše dojmy, přání a pocity.

Vážíme si každého vašeho názoru!

Váš tým THE SENSES