MIKULÁŠSKÁ S THE SENSES

Napsal(a) Napsáno 6. prosinec 2018 Kategorie Lifestyle
Mikulášskou nadílku máme od včerejšího večera za sebou. Našly jste nějaké uhlíky? My věříme, že ne a i kdyby, tak to byl určitě jen takový jeden výchovný, aby se neřeklo.

My v THE SENSES jsme se každopádně rozhodly, že si letos na Mikuláše a Ježíšky zahrajeme a budeme vám dělat radost celý prosinec. Proto jsme připravily řadu novinek a překvapení, a to pro všechny z vás - klienty, kteří v našich prostorech uspořádají firemní event, soukromou oslavu, dámskou jízdu, workshop, školení, vánoční setkání či dětskou párty, fanoušky, kteří nás sledujete na sociálních sítích, i naše věrné dodavatele a spolupracovníky.

Workshopy DIY

Jednou z těchto novinek je nabídka workshopů DIY, kterými můžete doplnit vaše předvánoční setkání.

Workshopy jsou zaměřeny na vánoční dekorace, jak jinak. Jedná se o adventní věnce a svícny, ale i další tradiční i netradiční dekorace, kterými můžete vy a vaši klienti oživit svůj domov, vánoční tabuli či pracovní stůl a vykouzlit tak tu pravou vánoční atmosféru.

Workshopy připravíme na míru vašim přáním a požadavkům tak, aby dokonale zapadly do celkového konceptu vašeho eventu. Ale pospěšte si, do Vánoc zbývá už jen něco málo přes dva týdny a volných termínů nám moc nezbývá, pár se jich ale ještě najde.

Vánoční vouchery

Druhou novinkou jsou naše vánoční vouchery pronájmů, které můžete využít pro jakoukoli firemní či soukromou akci - párty, baby shower, narozeninovou oslavu, dětskou párty, rozlučku se svobodou, zásnuby, ale i tiskovku, meeting či teambuilding, a to v průběhu celého roku 2019!

Vybrat si můžete ze tří balíčků a každý z nich je samozřejmě možné doplnit o další služby dle vašeho přání.

Kompletní nabídku najdete zde.

Něco se chystá

A to ještě stále není všechno. Máme pro vás další překvapení, ale to vám dnes zatím neprozradíme, abychom ho nezkazily. Už příští týden se ale můžete těšit na jeho odtajnění a my věříme, že se vám bude líbit.

Tak nás nezapomeňte sledovat!

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 777 066 702
Pics: Pinterest

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...